Velkopopovický Kozel

Vedeli ste, že za bránami pivovaru vo Velkých Popoviciach dodnes žije aj náš maskot, kozel Olda, pomenovaný podľa dlhoročnej tradície po svojom opatrovateľovi? Kozel bol už od roku 1874 symbolom starostlivého prístupu k vareniu piva. Každý pracovník, od sladovníka až po zberača chmeľu, je zárukou, že si pivo zachová svoje tradície a kvalitu. Vďaka tomuto osobitnému, až remeselnému prístupu je Kozel jedným z najobľúbenejších českých pív aj u nás na Slovensku. Velkopopovický Kozel inšpiruje na vytváranie jedinečných vecí, ktoré si najlepšie vychutnáte v spoločnosti priateľov a blízkych.

www.kozel.sk

 • Velkopopovický Kozel Polotmavý 11 %

  Velkopopovický Kozel Polotmavý 11 %

  Je polotmavé výčapné pivo, ktoré v sebe spája osviežujú horkosť svetlého piva a vyladené karamelové tóny tmavého piva. V jednom dúšku si tak môžete vychutnať vybrúsenú chuť Kozla 11 %, harmonicky vyváženú sladšími tónmi Kozla Čierneho, ktorá osloví predovšetkým milovníkov menej horkých chutí. Obsah alkoholu je 4,7 %.

 • Velkopopovický Kozel 11 %

  Velkopopovický Kozel 11 %

  Je vyvážený ležiak, ktorý vás odmení plnšou chuťou. Vďaka perfektne zladenej kombinácii troch druhov sladu a príjemnej chmeľovej horkosti je Kozel 11 % viacnásobným víťazom prestížnych domácich aj zahraničných súťaží. Má mierne horkú chuť a jemnú sladovú arómu, nádherné šumenie a bohaté zafarbenie. Výborne sa hodí napríklad na grilovačku s priateľmi.

 • Velkopopovický Kozel 12 %

  Velkopopovický Kozel 12 %

  Je prémiový ležiak, ktorý sa môže pochváliť výraznou sladovou chuťou, príjemnou horkosťou a chmeľovou vôňou. Ponúka bohatý chuťový zážitok a vďaka plnosti svojej chuti dokáže uspokojiť aj náročných konzumentov. Vychutnajte si ho napríklad s pečenou kačkou, grilovanými rebierkami s medom alebo k dezertom.

 • Velkopopovický Kozel Čierny

  Velkopopovický Kozel Čierny

  Je tmavé výčapné pivo rubínovej farby vyrábané podľa pôvodnej receptúry. Pri varení sa používa špeciálna kombinácia štyroch sladov, čo dodáva chuti výnimočnú jemnosť s karamelovým nádychom. Obsah alkoholu je 3,8 %.

 • Velkopopovický Kozel 10 %

  Velkopopovický Kozel 10 %

  Je svetlé pivo s nádhernou zlatožltou farbou, charakteristické príjemnou vôňou a vyváženou chuťou, v ktorej sa spájajú tóny praženého sladu s jemnou chmeľovou horkosťou. Ľahko sa pije, a preto je ideálnym pivom na stretnutia s priateľmi.