Velkopopovický Kozel

Vedeli ste, že za bránami pivovaru vo Velkých Popoviciach dodnes žije aj náš maskot, kozel Olda, pomenovaný podľa dlhoročnej tradície po svojom opatrovateľovi? Kozel bol už od roku 1874 symbolom starostlivého prístupu k vareniu piva. Každý pracovník, od sladovníka až po zberača chmeľu, je zárukou, že si pivo zachová svoje tradície a kvalitu. Vďaka tomuto osobitnému, až remeselnému prístupu je Kozel jedným z najobľúbenejších českých pív aj u nás na Slovensku. Velkopopovický Kozel inšpiruje na vytváranie jedinečných vecí, ktoré si najlepšie vychutnáte v spoločnosti priateľov a blízkych.

www.kozel.sk

 • Kozel 10

  Kozel 10

  Plnšia chuť novej receptúry Kozel 10 poteší nejedného pivára. Príjemná vôňa, nádherné zlatožlté zafarbenie a harmonicky vyvážené tóny praženého sladu s príjemnou chmeľovou horkosťou robia z neho jednotku medzi desiatkami.

 • Kozel 11

  Kozel 11

  Je vyvážený ležiak, ktorý vás odmení plnšou chuťou. Vďaka perfektne zladenej kombinácii troch druhov sladu a príjemnej chmeľovej horkosti je Kozel 11 % viacnásobným víťazom prestížnych domácich aj zahraničných súťaží. Má mierne horkú chuť a jemnú sladovú arómu, nádherné šumenie a bohaté zafarbenie. Výborne sa hodí napríklad na grilovačku s priateľmi.

 • Kozel Polotmavý 11

  Kozel Polotmavý 11

  Je polotmavé výčapné pivo, ktoré v sebe spája osviežujú horkosť svetlého piva a vyladené karamelové tóny tmavého piva. V jednom dúšku si tak môžete vychutnať vybrúsenú chuť Kozla 11 %, harmonicky vyváženú sladšími tónmi Kozla Čierneho, ktorá osloví predovšetkým milovníkov menej horkých chutí. Obsah alkoholu je 4,7 %.

 • Kozel Čierny

  Kozel Čierny

  Je tmavé výčapné pivo rubínovej farby vyrábané podľa pôvodnej receptúry. Pri varení sa používa špeciálna kombinácia štyroch sladov, čo dodáva chuti výnimočnú jemnosť s karamelovým nádychom. Obsah alkoholu je 3,8 %.

 • Kozel 12

  Kozel 12

  To najlepšie od Kozla! Poctivo uvarený ležiak s plnou sladovou chuťou a jemnou horkosťou. 3 druhy sladu, 3 druhy chmeľu a dlhšia doba ležania z tohto piva robia ideálny ležiak pre chvíle, kedy si chcete pivo naozaj vychutnať.