Captain Jack

Objavte exotiku v podobe alkoholických nápojov Captain Jack, ktoré majú v sebe nádych pirátskeho dobrodružstva, cestovania a tropickej atmosféry Karibiku. S obsahom 6 % alc. sú skvelou alternatívou k tradičným pivám či miešaným nápojom na každú párty či posedenie s priateľmi. Nápoj odporúčame servírovať vychladený s limetkou alebo citrónom pre ešte sviežejšiu chuť.

Vyskúšajte tiež nové príchute Captain Jack Orange Spritz a Captain Jack Mojito!

 

 • Captain Jack EXOTIC DAIQUIRI

  Captain Jack EXOTIC DAIQUIRI

  Captain Jack Exotic Daiquiri je variant inšpirovaný obľúbeným karibským kokteilom, ktorý spája jemnú chuť piva obohatenú o exotické ovocné tóny. Je dostupný v 330 ml štýlovej fľaši s praktickým otváraním "twist-off".

 • NOVINKA: Captain Jack MOJITO

  NOVINKA: Captain Jack MOJITO

  Nový variant Captain Jack MOJITO je inšpirovaný najpopulárnejším kubánskym party drinkom. Objavte príjemne sladkú chuť s osviežujúcou kombináciou limetky, mäty a jemnou chuťou piva. Je dostupný v 500 ml plechovke, praktickom balení vhodnom na posedenie a párty s priateľmi doma i vonku.

 • NOVINKA: Captain Jack ORANGE SPRITZ

  NOVINKA: Captain Jack ORANGE SPRITZ

  Novinka Captain Jack ORANGE SPRITZ ponúka príchuť inšpirovanú ikonickým horko-sladkým drinkom. Spája sladkú chuť šťavnatých pomarančov s príjemne horkastou chuťou piva. Je dostupný v 330 ml štýlovej fľaši s praktickým otváraním "twist-off".

 • Captain Jack ORIGINAL

  Captain Jack ORIGINAL

  Captain Jack ORIGINAL v sebe kombinuje osviežujúcu chuť piva s korenistými tónmi exotického Karibiku. Je dostupný v 330 ml štýlovej fľaši s praktickým otváraním "twist-off" a tiež v 500 ml plechovke, vďaka čomu ste hneď pripravený na každú párty či posedenie s priateľmi.