Captain Jack

Objavte exotiku v podobe alkoholických nápojov Captain Jack inšpirovaných exotickými kokteilmi a atmosférou Karibiku. S obsahom 6 % alc. sú skvelou alternatívou k tradičným pivám či silnejším nápojom. Každý variant stačí vychladiť a máte pripravený drink na každú párty či posedenie s priateľmi.

 • Captain Jack JACK ON THE BEACH

  Captain Jack JACK ON THE BEACH

  Novinka Captain Jack JACK ON THE BEACH  je inšpirovaná obľúbeným kokteilom, ochutená šťavnatým pomarančom a citrónom s nádychom grenadíny. Je dostupná v 330 ml fľaši s praktickým otváraním "twist-off".

 • Captain Jack BLUE LAGOON

  Captain Jack BLUE LAGOON

  Nový variant Captain Jack BLUE LAGOON vyniká jedinečnou farbou a osviežujúcou tropickou kombináciou ananásu a ovocných príchutí. Je dostupný v 330 ml fľaši s praktickým otváraním "twist-off".

 • Captain Jack MANGO SUNRISE

  Captain Jack MANGO SUNRISE

  V novinke Captain Jack Mango Sunrise nájdete chuť známeho drinku v spojení s exotickým mangom a jemným nádychom chilli. Je dostupný v 330 ml fľaši s praktickým otváraním "twist-off".

 • Captain Jack EXOTIC DAIQUIRI

  Captain Jack EXOTIC DAIQUIRI

  Captain Jack Exotic Daiquiri spája chuť obľúbeného Karibského kokteilu a exotické ovocné tóny. Tento obľúbený variant je po novom dostupný v 500 ml plechovke - praktickom balení na každú príležitosť.

 • Captain Jack MOJITO

  Captain Jack MOJITO

  Captain Jack MOJITO, inšpirovaný najpopulárnejším kubánskym párty drinkom. Objavte príjemne sladkú chuť s osviežujúcou kombináciou limetky a mäty. Je dostupný v 500 ml plechovke - praktickom balení na každú príležitosť.

 • Captain Jack ORIGINAL

  Captain Jack ORIGINAL

  Captain Jack ORIGINAL v sebe kombinuje jemnú chuť piva s osviežujúcimi citrusovými a korenistými tónmi. Je dostupný v 330 ml fľaši s praktickým otváraním "twist-off" a tiež v 500 ml plechovke, vďaka čomu ste hneď pripravení na každú párty či posedenie s priateľmi.