Teší náš Váš záujem pracovať v Plzeňskom Prazdroji Slovensko.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu v súvislosti s epidémiou COVID-19 sme dočasne pozastavili nábor pre väčšinu pozícií.

Budeme však radi, ak nám v prípade pretrvávajúceho záujmu o prácu v spoločnosti zašlete svoje CV.

Poslať životopis

Naši kolegovia Vás budú kontaktovať ihneď ako pozície znovu otvoríme.

Hľadáš uplatnenie?

Hľadáš príležitosť?

Benefity

Našich zamestnancov si vážime. Ich spokojnosť je pre nás dôležitá, preto im poskytujeme širokú škálu benefitov. Dbáme na ich zdravie, podporujeme ich v dôležitých životných míľnikoch, ale sme im aj oporou v ťažkých chvíľach.    

Starostlivosť o zamestnancov

Pomáhame svojim zamestnancom pri veľkých rozhodnutiach, napríklad príplatkom pri sťahovaní, poskytujeme podporu a dni voľna navyše pri dôležitých životných udalostiach. Prácu oceňujeme aj vianočným príspevkom a odmenami pri pracovných výročiach. Samozrejmosťou sú odmeny za celoročné plnenie cieľov a naše jedinečné zamestnanecké pivo. 

Zdravie a starostlivosť

Zdravie našich zamestnancov je pre nás kľúčové. Veríme, že zdravotná starostlivosť sa začína už nadštandardnou prevenciou a regeneráciou, preto na tieto aktivity prispievame. Silnou oporou sme v každej situácii a staráme sa o svojich zamestnancov aj počas choroby, a to nadštandardným príspevkom počas práceneschopnosti.

Budúcnosť a istota

Budúcnosť našich zamestnancov je pre nás dôležitá. Snažíme sa ich zabezpečiť aj po ukončení ich aktívneho pracovného života, a to príspevkom na doplnkové dôchodkové sporenie.