Smädný Mních

Pivo varili v regióne Šariša medzi prvými práve mnísi na Šarišskom hrade, preto vznikla 12. októbra 1993 v Šariši nová značka Smädný Mních nadväzujúca na historické korene. Veľmi rýchlo si získala obľubu pre svoje vynikajúce chuťové vlastnosti a špičkovú kvalitu.

 • Smädný Mních Radler Citrón

  Smädný Mních Radler Citrón

  Smädný Mních Radler Citrón je miešaný alkoholický nápoj pripravovaný tradičným spôsobom z poctivého piva so sviežou citrónovou príchuťou. Výrobok má nižší obsah alkoholu (1,8 %) a osviežujúcu citrónovú príchuť, ktorá je medzi spotrebiteľmi najvyhľadávanejšia. Vďaka spomínanej príchuti je radler Smädný Mních vysoko akceptovaný práve medzi spotrebiteľmi, pre ktorých je neochutené pivo príliš horké (napr. ženy, mladí ľudia), a zároveň je ideálnym nápojom na osvieženie počas leta.

 • Smädný Mních Radler Grep

  Smädný Mních Radler Grep

  Smädný Mních Radler Grep je miešaný alkoholický nápoj pripravovaný tradičným spôsobom z poctivého piva so sviežou grepovou príchuťou. Výrobok má nižší obsah alkoholu (1,8 %) a osviežujúcu grepovú príchuť. Vďaka spomínanej príchuti je Smädný Mních Radler vysoko akceptovaný práve medzi spotrebiteľmi, pre ktorých je neochutené pivo príliš horké (napr. ženy, mladí ľudia), a zároveň je ideálnym nápojom na osvieženie počas leta.

 • Smädný mních Radler Baza Citrón Mäta

  Smädný mních Radler Baza Citrón Mäta

  Smädný Mních Radler Baza Citrón Mäta je miešaný alkoholický nápoj pripravovaný tradičným spôsobom z poctivého piva so sviežou príchuťou. Výrobok má nižší obsah alkoholu (1,8 %) a osviežujúcu chuť. Vďaka spomínanej príchuti je radler Smädný Mních vysoko akceptovaný práve medzi spotrebiteľmi, pre ktorých je neochutené pivo príliš horké (napr. ženy, mladí ľudia), a zároveň je ideálnym nápojom na osvieženie počas leta.

 • Smädný mních 10 %

  Smädný mních 10 %

  Smädný mních 10 % je charakteristický bohatou, hustou a trvanlivou penou a osviežujúcou chuťou. Toto ľahké výčapné svetlé pivo ponúka výbornú kvalitu za bezkonkurenčnú cenu.