Peroni

Pivo Peroni patrí medzi najpredávanejšie talianske pivá po celom svete. Aktuálne je rozšírené vo viac ako 70 krajinách sveta, kde inšpiruje spotrebiteľov, aby si s vášňou a štýlom užili každú chvíľku po vzore talianskeho životného štýlu La Dolce Vita. O jeho prvotriednej kvalite svedčí niekoľko medzinárodných ocenení (Drinks International), ako aj množstvo verných milovníkov značky po celom svete.

  • Peroni Nastro Azzuro 0,0 %

    Peroni Nastro Azzuro 0,0 %

    Predstavujeme Peroni Nastro Azzuro 0,0 %, nové prémiové nealkoholické pivo. Ľahká a vyvážená chuť Peroni sa skvele hodí na osvieženie pri horúcich letných dňoch a nealkoholický variant navyše zaručuje, že si budete môcť vychutnať život plnými dúškami za všetkých okolností.

  • Peroni Nastro Azzuro

    Peroni Nastro Azzuro

    V roku 1963 sa rodina Peroniovcov, ktorá prevádzkovala známy pivovar, rozhodla, že je pre Talianov potrebné uvariť osviežujúce pivo, ktoré by zodpovedalo ich vášnivému životnému štýlu. A tak sa zrodil tento jedinečný ležiak. So svojou plnou chuťou a zlatistou farbou sa vynikajúco hodí k horúcemu letnému popoludniu. Inšpirované príbehom rekordnej plavby parníka SS Rex na sebe Peroni Nastro Azzurro nesie na oslavu ikonickú modrú stuhu a každou fľašou potvrdzuje, že nezáleží iba na tom, čo robíte, ale aj na tom ako.