Naštartuj svoju kariéru v Prazdroji

Máme srdce na správnom mieste, stojíme za sebou ako jeden tím.
Tvoríme legendárne značky a okrem sŕdc máme otvorené aj naše mysle.

Máme srdce na správnom mieste, stojíme za sebou
ako jeden tím. Tvoríme legendárne značky
a okrem sŕdc máme otvorené aj naše mysle.

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA
Nazbieraj nové skúsenosti
Spolupráca s mladými talentmi nás baví. Veríme, že vďaka ich energii a motivácii dokážeme spoločne tvoriť tie najlepšie produkty. Pre úspech v Prazdroji nie je potrebné mať desiatky rokov skúseností. Tu nájdeš stabilné zázemie, podporu a možnosť ukázať, čo je v tebe. Pretože vášeň je najlepšia kvalifikácia.
Trainee program
Končíš práve vysokú školu a premýšľaš čo ďalej? Nevieš, na akú pozíciu sa hlásiť? Lákajú ťa nové veci? Chceš skvelý štart kariéry? Tak máme pre teba to pravé!
Zistiť viac
Trainee program
Končíš práve vysokú školu a premýšľaš čo ďalej? Nevieš, na akú pozíciu sa hlásiť? Lákajú ťa nové veci? Chceš skvelý štart kariéry? Tak máme pre teba to pravé!

V rámci Trainee programu naberáme každý rok niekoľko študentov na rôzne oddelenia. Ide o program na dva roky, ale zmluvu od nás dostaneš na neurčito - počítame s tebou do budúcna. Počas týchto dvoch rokov si vyskúšaš niekoľko "rotácií" po oddeleniach alebo pozíciách, ktoré ťa zaujímajú. Stačí si len vybrať zastrešujúcu tému - napr. financie alebo marketing, na zvyšku sa už dohodneme spoločne.

V rámci skupiny Asahi Group môžeš na jednu z rotácií odcestovať aj do partnerského pivovaru v zahraničí. Láka ťa Holandsko, Taliansko, Veľká Británia, Česko či Rumunsko? Nie len tam sídlia centrály našich sesterských spoločností. Rozhodne je z čoho vyberať!

Niekoľko Trainees si už v Prazdroji vybudovalo úspešnú kariéru a dnes zastávajú kľúčové manažérske pozície. Zajímajú ťa ich príbehy? Pozri sa na náš Instagram @zijeme.prazdroj alebo kariérne stránky.

Na prihlásenie sa do programu nemusíš mať mnoho predchádzajúcich skúseností. Veríme totiž, že vášeň je najlepšia kvalifikácia.

Tak na čo ešte čakáš? Pošli nám životopis!
Stáže
Stále ešte študuješ, ale chceš už získať pracovné skúsenosti? Naštartuj svoju kariéru prácou na skutočných projektoch!
Zistiť viac
Stáže
Stále ešte študuješ, ale chceš už získať pracovné skúsenosti? Naštartuj svoju kariéru prácou na skutočných projektoch!

Každý rok otvárame hneď niekoľko typov stáží - celoročné stáže, kedy môžeš pracovať cca 20 hodín týždenne počas jedného roka, alebo letné stáže, ktoré prebiehajú formou plného úväzku počas letných prázdnin. V oboch prípadoch ide o platenú stáž.

Či už sa rozhodneš pre jeden, alebo druhý typ stáže, určite nebudeš iba skenovať papiere a robiť rutinnú administratívu. Budeš pracovať na vlastnom projekte s reálnym prínosom pre fungovanie Prazdroja.

Výsledky projektu nakoniec odprezentuješ nášmu vedeniu. A keď sa im tvoj projekt bude páčiť, môže ťa naviac čakať aj príjemná finančná odmena.

Pre prihlásenie sa do programu nemusíš mať mnoho predchádzajúcich skúseností. Veríme totiž, že vášeň je najlepšia kvalifikácia.

Tak na čo ešte čakáš? Pošli nám životopis!
Michal Michal
Alžbeta
Manažérka značky Pilsner Urquell
V slovenskom Prazdroji pracujem ako manažérka svetoznámej značky Pilsner Urquell. Do Prazdroja som nastúpila hneď po vysokej škole, kedy ma zlákal Trainee program. V priebehu dvoch rokov som si počas neho vyskúšala prácu na rôznych oddeleniach, čo mi dalo priestor rýchlejšie sa adaptovať, či pochopiť prácu svojich kolegov a kolegýň. Táto skúsenosť mi však pomáha dodnes. Okrem toho, že sa podieľam na natáčaní televíznych reklám, mám hlavu ponorenú aj v analýzach trhu či marketingových plánoch. Z marketingového hľadiska obľubujem aj náš taliansky ležiak Peroni, ktorý mi už len jedným reklamným videom pripomína typický taliansky životný štýl La Dolce Vita.
Aneta Aneta
Katarína
Senior špecialistka na získavanie talentov
Starám sa o to, aby šanca pracovať pre Prazdroj tých najlepších rozhodne neobišla. A to tak, že zabezpečujem ich nábor do firmy. Nevynechávam ani mladé talenty, ktoré motivujem už na vysokých školách, kde zastrešujem rôzne prednášky a workshopy, ktoré približujú našu firemnú kultúru. Na šikovných absolventov vysokých škôl sa potom zameriavam napríklad aj v rámci Trainee programu. V Prazdroji si uvedomujeme, že kľúčové hodnoty spoločnosti sú dôležité pri rozhodovaní uchádzača, ktorej firme pošle svoj životopis. Preto sa starám aj o budovanie našej zamestnávateľskej značky.
Zaujíma ťa, aké je to pracovať pri zdroji?
Za našimi zamestnancami si stojíme rovnako pevne ako za každým pollitrákom
Prezri si prehľad benefitov, ktoré má u nás každý zamestnanec bez výnimky.
A to nie sú všetky, je ich oveľa viac.
Starostlivosť o zamestnancov
Starostlivosť o zamestnancov
 • 5 týždňov dovolenky
 • stravné alebo závodné stravovanie
 • pitný režim na pracovisku v podobe nealka Birell
 • podpora osobnej pohody v práci
 • služobný počítač a telefón
Zdravie, budúcnosť a zaistenie
Zdravie, budúcnosť a zaistenie
 • príspevok na penzijné a životné poistenie
 • Asistenčný program - podpora v oblasti práva, psychológie, financií či zdravia
 • odmena za pracovné výročie
 • odmeny za odporučenie nového zamestnanca
 • odmena za darovanie krvi
 • príspevok zo sociálneho fondu
Zábava a voľný čas
Zábava a voľný čas
 • benefity podľa vlastného výberu v Benefit Shope
 • zvýhodnené ceny produktov u partnerských spoločností
 • zvýhodnené paušály pre celú rodinu
 • príspevok na jazykové vzdelávanie
 • MultiSport karta
Naše značky
Naše značky
 • poukazy na nákup našich produktov
 • bonusové pivo
Naša práca je pestrá ako portfólio našich produktov
Hodnoty, na ktorých si zakladáme
Naše poslanie je vo všetkom, čo robíme. Ide o kompas, ktorý určuje smer našich rozhodnutí. Stratégia, ktorá formuje naše premýšľanie o budúcej role nášho podnikania, o jeho dopade na planétu aj spoločnosť. Cieľom Prazdroja je dať zmysel všetkému, čo robíme. Spájať ľudí a vytvárať partnerstvá. Pretože spoločne dokážeme omnoho viac!
Diverzita & inklúzia
 
Šancu zažiariť dávame každému rovnako. Pre Prazdroj, ako signatára Charty diverzity, je téma diverzity a inklúzie veľmi dôležitá a odzrkadľuje sa vo všetkom, čo robíme. Snažíme sa vytvárať kultúru vzájomného rešpektu, dôvery a empatie. Okrem transparentného odmeňovania podporujeme rodičov a zladenie pracovného a súkromného života. Naším cieľom je, aby sme do roku 2030 dosiahli vyrovnaný podiel mužov a žien vo vedení.
Zodpovednosť
 
V Prazdroji zodpovednosť vnímame aj vo vzťahu k iným oblastiam ako len k životnému prostrediu. Podporujeme lokálne komunity a verejne prospešné projekty. Dbáme na zodpovednú konzumáciu alkoholu, a preto sme založili iniciatíu "Rešpektuj 18".
Zároveň chceme navýšiť podiel nealkoholických nápojov v našom portfóliu do roku 2030 na 25 %. Všetci naši zamestnanci majú možnosť využiť dva dni plateného voľna ročne na dobrovoľnícke aktivity.
Kreativita & inovácie
 
Dve kľúčové hodnoty, ktoré nám v Prazdroji pomáhajú nielen reagovať na požiadavky a neustále vyvíjajúce sa preferencie spotrebiteľov, ale aj na technologický pokrok.
Aj vďaka nim sme lídrom na slovenskom pivnom trhu a pravidelne ich potvrdzuje aj úspech našich značiek v súťažiach na Slovensku i v zahraničí. V Pivovare Šariš zas pravidelne prebiehajú inovácie a technologické úpravy, ktoré pomáhajú znížiť jeho dopady na okolité prostredie na minimum. Prazdroj je jednoducho rodiskom celého radu nápadov, iniciatív a nových produktov.

Udržateľnosť
 
Dary prírody sú pre výrobu kvalitného piva nevyhnutné. Práve preto nám prostredie, v ktorom žijeme, nie je ľahostajné. Suroviny kupujeme len od farmárov s udržateľným spôsobom pestovania.
Zameriavame sa na čo najnižšiu spotrebu vody na hektoliter piva, smerujeme k úplnej cirkularite obalov a plnej uhlíkovej neutralite pivovarov. V roku 2023 sme v Pivovare Šariš dosiahli nulové skládkovanie.
Vzťahy, ktoré prinášajú zmysel
 
Naším poslaním je vytvárať vzťahy, ktoré dávajú zmysel. Či už ide o vzťah so spotrebiteľmi, obchodnými partnermi, alebo vzťahy medzi zamestnancami. Veríme, že za úspechom firmy stoja spokojní ľudia, a preto myslíme na vyváženie pracovného a súkromného života. Pretože práve naši zamestnanci sú bohatstvom Prazdroja.
Vášeň je najlepšia kvalifikácia
 
Prazdroj je spoločnosť tvorená nadšenými absolventmi i skúsenými expertmi vo svojom odbore. Od výroby, cez marketing až po manažment. Či už je miestom nášho výkonu práce Bratislava, Tovarníky, Veľký Šariš alebo Bytča, jedno nás spája - nadšenie pre prácu, ktorú robíme, zvedavosť a otvorenosť.
Ako #zijemeprazdroj
Čoraz viac našich slovenských kolegov si užíva rolu otca naplno a využíva možnosť odísť na otcovskú či rodičovskú dovolenku. 👨‍👧‍👦👶🏼

Jedným z nich je aj náš kolega Peter Melich, obchodný zástupca vo Zvolene. „Využiť rodičovskú dovolenku bolo jedno z najlepších rozhodnutí, aké som kedy urobil. Rozhodnutie bolo pre mňa o čosi jednoduchšie aj vďaka podpore mojich kolegýň a kolegov. Našťastie som sa nemusel trápiť otázkou, či sa budem môcť vrátiť do môjho zamestnania, pretože vnímam, že Prazdroj podporuje svojich zamestnancov v takýchto situáciách, a to si veľmi vážim. Rodičovská dovolenka otcov môže byť stále vnímaná ako trocha nezvyčajná záležitosť, no myslím si, že ak sa pre ňu otec rozhodne, mal by cítiť podporu okolia, ktorá sa mne v súkromí aj práci dostala,“ hovorí Peter.

Petrovi a všetkým otcom, ktorí s odvahou búrajú stereotypy a ukazujú, že láska a starostlivosť nie sú definované pohlavím, prajeme nielen k dnešnému sviatku všetko dobré! 💙

#plzenskyprazdrojslovensko #denotcov #smeprazdroj #zijemeprazdroj
Plzeňský Prazdroj Slovensko patrí medzi TOP komunikátorov zodpovedného podnikania na Slovensku! 🏆 🌱 Bez ľudí, našich kolegýň a kolegov, ktorí chcú meniť veci k lepšiemu, by sa však udržateľné aktivity nediali. 💚 Preto sme v Správe o udržateľnosti 2022, za ktorú sme získali od Forbes a agentúry Seesame cenu ESG Award 2024 🥈, opísali príbehy Prazdrojáčiek a Prazdrojákov, ktorí stoja za významnými a prospešnými udržateľnými aktivitami. Dvanásť osobných výpovedí plných spomienok poodhaľuje, odkiaľ môže prameniť snaha urobiť niečo užitočné pre okolie, firmu a spoločnosť.
Ak by ste sa radi inšpirovali, prečítať si ju môžete tu: https://udrzatelnost.prazdroj.sk/wp-content/uploads/2023/10/Plzensky-Prazdroj_Sprava-o-udrzatelnosti-2022.pdf

#plzenskyprazdrojslovensko #smeprazdroj #ludiazprazdroja #nabuducnost #ESGAward
Jsi absolvent/ka s chutí pro Sales? Vidíš se jako budoucí manažer/ka? Láká Tě prodej produktů, které baví svět a chceš na sobě makat a kariérně růst ve firmě, která je jedničkou na trhu?

Potom je účast v TRAINEE Sales PROGAMU jasnou volbou! Pozice najdeš na kariérních stránkách.
#ZijemePrazdroj #BudPrazdroj #kariera #absolvent
Prehlaď voľných pracovných miest
Na čo ešte čakáš? Prejdi si zoznam voľných pracovných pozícií a nájdi tú svoju.
Pridaj sa k nám a #BudPrazdroj!
VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA