Naštartuj svoju kariéru v Prazdroji

Máme srdce na správnom mieste, stojíme za sebou ako jeden tím.
Tvoríme legendárne značky a okrem sŕdc máme otvorené aj naše mysle.

Máme srdce na správnom mieste, stojíme za sebou
ako jeden tím. Tvoríme legendárne značky
a okrem sŕdc máme otvorené aj naše mysle.

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA
Pracuj ako manažér

Prazdroj je predovšetkým o ľuďoch. Pozíciu jednotky na trhu nám nezabezpečili len skvelé produkty, ale predovšetkým naši zamestnanci, ktorí sú vedení expertmi vo svojom odbore.
Chceš sa aktívne podieľať na vývoji pivnej kultúry na Slovensku aj vo svete? Hľadáme naozajstných lídrov, ktorí chcú naplno využiť svoje skúsenosti a dať zo seba to najlepšie.

Michal Michal
Eliška
Senior manažérka pre kľúčových zákazníkov
O kvalite našich značiek som presvedčená a verím im na 100 %. V Prazdroji som pracovala už počas štúdia na vysokej škole a zostala som tu aj po jeho úspešnom ukončení. Okrem skvelých produktov ma presvedčila aj firemná kultúra a tiež ľudia, ktorí v Prazdroji pôsobia. Hoci práca s pivom môže znieť ako mužská doména, pohovor s vysoko postavenou manažérkou mi dokázal, že Prazdroj so ženami počíta a rovnosť žien a mužov je pre firmu dôležitá. Postupne som prešla niekoľkými pozíciami a momentálne mám ako senior manažérka pre kľúčových zákazníkov na starosti spoluprácu s vybranými medzinárodnými reťazcami. Pivnú kultúru, o ktorej pri šnyte z Plzne viem rozprávať na počkanie, jednoducho milujem.
Aneta Aneta
Katarína
Event manažérka
Počas svojej kariéry sa mi podarilo dostať sa do tesnej blízkosti Eltona Johna a podať si ruku s Lennym Kravitzom. Podujatiam sa venujem takmer 20 rokov a mám ich za sebou viac ako tisícku. Na starosti mám organizáciu podujatí priamo na mieste, vytváranie stratégií, plánovanie či kreatívu. Spolu s mojím 11-členným tímom sa staráme o to, aby si návštevníci z podujatí odnášali pozitívnu skúsenosť, a to najmä v spojení s kvalitne načapovaným pivom a špičkovým servisom, ale napríklad aj v rámci iných zaujímavých aktivít v pivných zónach. Festivaly a koncerty sú jednoducho moja srdcovka, a to aj vo voľnom čase.
Jana Jana
Mária
Senior manažérka značky Šariš
Pod palcom mám marketing pre oceňovanú značku Šariš. Ako jej senior manažérka sa starám o to, aby naša slovenská vlajková loď rezonovala po celej krajine, aj mimo svoj domovský región. S marketingom v rámci Prazdroja mám bohaté skúsenosti, ktoré som pred Šarišom zúročila pri značke Gambrinus či Radegast. Na Prazdroji oceňujem, že okrem kvalitného piva sa stará aj o rozvoj pivnej kultúry a všetko, čo s tým súvisí. Okrem toho ma v práci baví tímový duch a dobrá nálada, pretože s nápomocnými kolegami a v príjemnej atmosfére ide všetko o čosi jednoduchšie.
Jana Jana
René
Manažér stáčania v Pivovare Šariš
V pivovarníctve pôsobím už viac ako 20 rokov. Začínal som ako brigádnik na stáčiarni fliaš v českom Pivovare Radegast, no až v roku 2022 sa začal písať môj príbeh v Pivovare Šariš, kde som nastúpil ako manažér stáčania. Tam ma hneď spolu s mojím tímom preverila letná sezóna, počas ktorej bol dopyt po pive veľmi intenzívny, no vďaka vzájomnej podpore sme ju zvládli úspešne. Za dve dekády som prešiel rôznymi pozíciami a zažil obrovský pokrok technológií. Čo sa však podľa mňa za ten čas nezmenilo je nesmierne nadšenie ľudí, ktorí pivo vyrábajú.
Za našimi zamestnancami si stojíme rovnako pevne ako za každým pollitrákom
Prezri si prehľad benefitov, ktoré má u nás každý zamestnanec bez výnimky.
A to nie sú všetky, je ich oveľa viac.
Starostlivosť o zamestnancov
Starostlivosť o zamestnancov
 • 5 týždňov dovolenky
 • stravné alebo závodné stravovanie
 • pitný režim na pracovisku v podobe nealka Birell
 • podpora osobnej pohody v práci
 • služobný počítač a telefón
 • služobné Auto
Zdravie, budúcnosť a zaistenie
Zdravie, budúcnosť a zaistenie
 • príspevok na penzijné a životné poistenie
 • Asistenčný program - podpora v oblasti práva, psychológie, financií či zdravia
 • odmena za pracovné výročie
 • odmeny za odporučenie nového zamestnanca
 • odmena za darovanie krvi
 • príspevok zo sociálneho fondu
Zábava a voľný čas
Zábava a voľný čas
 • benefity podľa vlastného výberu v Benefit Shope
 • zvýhodnené ceny produktov u partnerských spoločností
 • zvýhodnené paušály pre celú rodinu
 • príspevok na jazykové vzdelávanie
 • MultiSport karta
Naše značky
Naše značky
 • poukazy na nákup našich produktov
 • bonusové pivo
Naša práca je pestrá ako portfólio našich produktov
Hodnoty, na ktorých si zakladáme
Naše poslanie je vo všetkom, čo robíme. Ide o kompas, ktorý určuje smer našich rozhodnutí. Stratégia, ktorá formuje naše premýšľanie o budúcej role nášho podnikania, o jeho dopade na planétu aj spoločnosť. Cieľom Prazdroja je dať zmysel všetkému, čo robíme. Spájať ľudí a vytvárať partnerstvá. Pretože spoločne dokážeme omnoho viac!
Diverzita & inklúzia
 
Šancu zažiariť dávame každému rovnako. Pre Prazdroj, ako signatára Charty diverzity, je téma diverzity a inklúzie veľmi dôležitá a odzrkadľuje sa vo všetkom, čo robíme. Snažíme sa vytvárať kultúru vzájomného rešpektu, dôvery a empatie. Okrem transparentného odmeňovania podporujeme rodičov a zladenie pracovného a súkromného života. Naším cieľom je, aby sme do roku 2030 dosiahli vyrovnaný podiel mužov a žien vo vedení.
Zodpovednosť
 
V Prazdroji zodpovednosť vnímame aj vo vzťahu k iným oblastiam ako len k životnému prostrediu. Podporujeme lokálne komunity a verejne prospešné projekty. Dbáme na zodpovednú konzumáciu alkoholu, a preto sme založili iniciatíu "Rešpektuj 18".
Zároveň chceme navýšiť podiel nealkoholických nápojov v našom portfóliu do roku 2030 na 25 %. Všetci naši zamestnanci majú možnosť využiť dva dni plateného voľna ročne na dobrovoľnícke aktivity.
Kreativita & inovácie
 
Dve kľúčové hodnoty, ktoré nám v Prazdroji pomáhajú nielen reagovať na požiadavky a neustále vyvíjajúce sa preferencie spotrebiteľov, ale aj na technologický pokrok.
Aj vďaka nim sme lídrom na slovenskom pivnom trhu a pravidelne ich potvrdzuje aj úspech našich značiek v súťažiach na Slovensku i v zahraničí. V Pivovare Šariš zas pravidelne prebiehajú inovácie a technologické úpravy, ktoré pomáhajú znížiť jeho dopady na okolité prostredie na minimum. Prazdroj je jednoducho rodiskom celého radu nápadov, iniciatív a nových produktov.

Udržateľnosť
 
Dary prírody sú pre výrobu kvalitného piva nevyhnutné. Práve preto nám prostredie, v ktorom žijeme, nie je ľahostajné. Suroviny kupujeme len od farmárov s udržateľným spôsobom pestovania.
Zameriavame sa na čo najnižšiu spotrebu vody na hektoliter piva, smerujeme k úplnej cirkularite obalov a plnej uhlíkovej neutralite pivovarov. V roku 2023 sme v Pivovare Šariš dosiahli nulové skládkovanie.
Vzťahy, ktoré prinášajú zmysel
 
Naším poslaním je vytvárať vzťahy, ktoré dávajú zmysel. Či už ide o vzťah so spotrebiteľmi, obchodnými partnermi, alebo vzťahy medzi zamestnancami. Veríme, že za úspechom firmy stoja spokojní ľudia, a preto myslíme na vyváženie pracovného a súkromného života. Pretože práve naši zamestnanci sú bohatstvom Prazdroja.
Vášeň je najlepšia kvalifikácia
 
Prazdroj je spoločnosť tvorená nadšenými absolventmi i skúsenými expertmi vo svojom odbore. Od výroby, cez marketing až po manažment. Či už je miestom nášho výkonu práce Bratislava, Tovarníky, Veľký Šariš alebo Bytča, jedno nás spája - nadšenie pre prácu, ktorú robíme, zvedavosť a otvorenosť.
Ako #zijemeprazdroj
Čoraz viac našich slovenských kolegov si užíva rolu otca naplno a využíva možnosť odísť na otcovskú či rodičovskú dovolenku. 👨‍👧‍👦👶🏼

Jedným z nich je aj náš kolega Peter Melich, obchodný zástupca vo Zvolene. „Využiť rodičovskú dovolenku bolo jedno z najlepších rozhodnutí, aké som kedy urobil. Rozhodnutie bolo pre mňa o čosi jednoduchšie aj vďaka podpore mojich kolegýň a kolegov. Našťastie som sa nemusel trápiť otázkou, či sa budem môcť vrátiť do môjho zamestnania, pretože vnímam, že Prazdroj podporuje svojich zamestnancov v takýchto situáciách, a to si veľmi vážim. Rodičovská dovolenka otcov môže byť stále vnímaná ako trocha nezvyčajná záležitosť, no myslím si, že ak sa pre ňu otec rozhodne, mal by cítiť podporu okolia, ktorá sa mne v súkromí aj práci dostala,“ hovorí Peter.

Petrovi a všetkým otcom, ktorí s odvahou búrajú stereotypy a ukazujú, že láska a starostlivosť nie sú definované pohlavím, prajeme nielen k dnešnému sviatku všetko dobré! 💙

#plzenskyprazdrojslovensko #denotcov #smeprazdroj #zijemeprazdroj
Plzeňský Prazdroj Slovensko patrí medzi TOP komunikátorov zodpovedného podnikania na Slovensku! 🏆 🌱 Bez ľudí, našich kolegýň a kolegov, ktorí chcú meniť veci k lepšiemu, by sa však udržateľné aktivity nediali. 💚 Preto sme v Správe o udržateľnosti 2022, za ktorú sme získali od Forbes a agentúry Seesame cenu ESG Award 2024 🥈, opísali príbehy Prazdrojáčiek a Prazdrojákov, ktorí stoja za významnými a prospešnými udržateľnými aktivitami. Dvanásť osobných výpovedí plných spomienok poodhaľuje, odkiaľ môže prameniť snaha urobiť niečo užitočné pre okolie, firmu a spoločnosť.
Ak by ste sa radi inšpirovali, prečítať si ju môžete tu: https://udrzatelnost.prazdroj.sk/wp-content/uploads/2023/10/Plzensky-Prazdroj_Sprava-o-udrzatelnosti-2022.pdf

#plzenskyprazdrojslovensko #smeprazdroj #ludiazprazdroja #nabuducnost #ESGAward
Jsi absolvent/ka s chutí pro Sales? Vidíš se jako budoucí manažer/ka? Láká Tě prodej produktů, které baví svět a chceš na sobě makat a kariérně růst ve firmě, která je jedničkou na trhu?

Potom je účast v TRAINEE Sales PROGAMU jasnou volbou! Pozice najdeš na kariérních stránkách.
#ZijemePrazdroj #BudPrazdroj #kariera #absolvent
Prehlaď voľných pracovných miest
Na čo ešte čakáš? Prejdi si zoznam voľných pracovných pozícií a nájdi tú svoju.
Pridaj sa k nám a #BudPrazdroj!
VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA