Naštartuj svoju kariéru v Prazdroji

Máme srdce na správnom mieste, stojíme za sebou ako jeden tím.
Tvoríme legendárne značky a okrem sŕdc máme otvorené aj naše mysle.

Máme srdce na správnom mieste, stojíme za sebou
ako jeden tím. Tvoríme legendárne značky
a okrem sŕdc máme otvorené aj naše mysle.

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA
Pracuj vo výrobe a servise

Naše značky bavia svet a práca s nimi baví nás! V pivovare pracujeme s najmodernejšími technológiami, ktoré sa dnes v pivovarníctve používajú. Monotónnosť však v Prazdroji nenájdeš. Staň sa súčasťou a presvedč sa. Získaš zamestnávateľa, ktorým sa môžeš pochváliť (nielen) v pube. Vďaka možnostiam osobného a kariérneho rozvoja budeš rásť spolu s nami. A kto vie? Aj z brigádnika môže byť jedného dňa vedúci oddelenia.

Michal Michal
Agáta
Špecialistka pre strategické piliere
Pri rozhodnutiach vždy počúvam svoj inštinkt. A práve ten ma priviedol až do Pivovaru Šariš, kde som začínala ako procesná technologička. Dnes pôsobím ako špecialistka pre strategické piliere. Tie siahajú od bezpečnosti, zlepšovania procesov, cez dôraz na kvalitu, perfektnú údržbu, až po digitalizáciu a poriadok. Okrem toho hájim záujmy zamestnancov v rámci firemných odborov. Svoju prácu robím s nadšením a snažím sa pomáhať kolegom, aby do práce chodili minimálne tak radi ako ja. Pretože verím, že spoločné ciele je možné dosiahnuť len vtedy, keď máme za sebou spoľahlivý tím.
Aneta Aneta
Miroslav
Distribučný supervízor
V Prazdroji sa starám o to, aby pivo nikde nechýbalo. Ako? So svojím tímom koordinujem rozvoz piva kamiónovou dopravou. Spoločne dbáme na to, aby naše distribučné centrá po celom Slovensku i obchodní partneri mali stále dostatočné zásoby našich produktov, ktoré ďalej putujú na stôl až k vám. Dôležitou súčasťou mojej práce sú inovácie a aj vďaka nim sa nám napríklad darí znižovať emisie oxidu uhličitého. Podieľal som aj na projekte tzv. kombinovanej dopravy medzi Slovenskom a Českom, ktorá zahŕňa prepojenie železničnej a cestnej dopravy, čím je Prazdroju umožnené znižovať CO2.
Jana Jana
Slávko
Vedúci varne v Pivovare Šariš
V Pivovare Šariš pracujem ako vedúci varne, kde spoločne s mojím tímom vdychujeme pivu dušu. Mojou úlohou je dohliadať na výrobu mladiny, ktorá je základným medziproduktom pri výrobe piva. Najväčšou odmenou pre mňa je, keď vidím, ako ľuďom v podnikoch chutí naše pivo, na ktorého vzniku sa podieľam aj ja. Nesmiernu radosť som preto cítil aj vtedy, keď Šariš s novou receptúrou ocenili spotrebitelia titulom Najlepšia novinka roka 2023 v kategórii Pivo, ale aj odborníci v degustačnej súťaži Slovenská pivná korunka 2023, kde značka zaznamenala historický úspech.
Zaujíma ťa, aké je to pracovať pri zdroji?
Za našimi zamestnancami si stojíme rovnako pevne ako za každým pollitrákom
Prezri si prehľad benefitov, ktoré má u nás každý zamestnanec bez výnimky.
A to nie sú všetky, je ich oveľa viac.
Starostlivosť o zamestnancov
Starostlivosť o zamestnancov
 • 5 týždňov dovolenky
 • stravné alebo závodné stravovanie
 • pitný režim na pracovisku v podobe nealka Birell
 • podpora osobnej pohody v práci
Zdravie, budúcnosť a zaistenie
Zdravie, budúcnosť a zaistenie
 • príspevok na penzijné a životné poistenie
 • Asistenčný program - podpora v oblasti práva, psychológie, financií či zdravia
 • odmena za pracovné výročie
 • odmeny za odporučenie nového zamestnanca
 • odmena za darovanie krvi
 • príspevok zo sociálneho fondu
Zábava a voľný čas
Zábava a voľný čas
 • benefity podľa vlastného výberu v Benefit Shope
 • zvýhodnené ceny produktov u partnerských spoločností
 • zvýhodnené paušály pre celú rodinu
 • príspevok na jazykové vzdelávanie
 • MultiSport karta
Naše značky
Naše značky
 • poukazy na nákup našich produktov
 • bonusové pivo
Naša práca je pestrá ako portfólio našich produktov
Hodnoty, na ktorých si zakladáme
Naše poslanie je vo všetkom, čo robíme. Ide o kompas, ktorý určuje smer našich rozhodnutí. Stratégia, ktorá formuje naše premýšľanie o budúcej role nášho podnikania, o jeho dopade na planétu aj spoločnosť. Cieľom Prazdroja je dať zmysel všetkému, čo robíme. Spájať ľudí a vytvárať partnerstvá. Pretože spoločne dokážeme omnoho viac!
Diverzita & inklúzia
 
Šancu zažiariť dávame každému rovnako. Pre Prazdroj, ako signatára Charty diverzity, je téma diverzity a inklúzie veľmi dôležitá a odzrkadľuje sa vo všetkom, čo robíme. Snažíme sa vytvárať kultúru vzájomného rešpektu, dôvery a empatie. Okrem transparentného odmeňovania podporujeme rodičov a zladenie pracovného a súkromného života. Naším cieľom je, aby sme do roku 2030 dosiahli vyrovnaný podiel mužov a žien vo vedení.
Zodpovednosť
 
V Prazdroji zodpovednosť vnímame aj vo vzťahu k iným oblastiam ako len k životnému prostrediu. Podporujeme lokálne komunity a verejne prospešné projekty. Dbáme na zodpovednú konzumáciu alkoholu, a preto sme založili iniciatíu "Rešpektuj 18".
Zároveň chceme navýšiť podiel nealkoholických nápojov v našom portfóliu do roku 2030 na 25 %. Všetci naši zamestnanci majú možnosť využiť dva dni plateného voľna ročne na dobrovoľnícke aktivity.
Kreativita & inovácie
 
Dve kľúčové hodnoty, ktoré nám v Prazdroji pomáhajú nielen reagovať na požiadavky a neustále vyvíjajúce sa preferencie spotrebiteľov, ale aj na technologický pokrok.
Aj vďaka nim sme lídrom na slovenskom pivnom trhu a pravidelne ich potvrdzuje aj úspech našich značiek v súťažiach na Slovensku i v zahraničí. V Pivovare Šariš zas pravidelne prebiehajú inovácie a technologické úpravy, ktoré pomáhajú znížiť jeho dopady na okolité prostredie na minimum. Prazdroj je jednoducho rodiskom celého radu nápadov, iniciatív a nových produktov.

Udržateľnosť
 
Dary prírody sú pre výrobu kvalitného piva nevyhnutné. Práve preto nám prostredie, v ktorom žijeme, nie je ľahostajné. Suroviny kupujeme len od farmárov s udržateľným spôsobom pestovania.
Zameriavame sa na čo najnižšiu spotrebu vody na hektoliter piva, smerujeme k úplnej cirkularite obalov a plnej uhlíkovej neutralite pivovarov. V roku 2023 sme v Pivovare Šariš dosiahli nulové skládkovanie.
Vzťahy, ktoré prinášajú zmysel
 
Naším poslaním je vytvárať vzťahy, ktoré dávajú zmysel. Či už ide o vzťah so spotrebiteľmi, obchodnými partnermi, alebo vzťahy medzi zamestnancami. Veríme, že za úspechom firmy stoja spokojní ľudia, a preto myslíme na vyváženie pracovného a súkromného života. Pretože práve naši zamestnanci sú bohatstvom Prazdroja.
Vášeň je najlepšia kvalifikácia
 
Prazdroj je spoločnosť tvorená nadšenými absolventmi i skúsenými expertmi vo svojom odbore. Od výroby, cez marketing až po manažment. Či už je miestom nášho výkonu práce Bratislava, Tovarníky, Veľký Šariš alebo Bytča, jedno nás spája - nadšenie pre prácu, ktorú robíme, zvedavosť a otvorenosť.
Ako #zijemeprazdroj
Čoraz viac našich slovenských kolegov si užíva rolu otca naplno a využíva možnosť odísť na otcovskú či rodičovskú dovolenku. 👨‍👧‍👦👶🏼

Jedným z nich je aj náš kolega Peter Melich, obchodný zástupca vo Zvolene. „Využiť rodičovskú dovolenku bolo jedno z najlepších rozhodnutí, aké som kedy urobil. Rozhodnutie bolo pre mňa o čosi jednoduchšie aj vďaka podpore mojich kolegýň a kolegov. Našťastie som sa nemusel trápiť otázkou, či sa budem môcť vrátiť do môjho zamestnania, pretože vnímam, že Prazdroj podporuje svojich zamestnancov v takýchto situáciách, a to si veľmi vážim. Rodičovská dovolenka otcov môže byť stále vnímaná ako trocha nezvyčajná záležitosť, no myslím si, že ak sa pre ňu otec rozhodne, mal by cítiť podporu okolia, ktorá sa mne v súkromí aj práci dostala,“ hovorí Peter.

Petrovi a všetkým otcom, ktorí s odvahou búrajú stereotypy a ukazujú, že láska a starostlivosť nie sú definované pohlavím, prajeme nielen k dnešnému sviatku všetko dobré! 💙

#plzenskyprazdrojslovensko #denotcov #smeprazdroj #zijemeprazdroj
Plzeňský Prazdroj Slovensko patrí medzi TOP komunikátorov zodpovedného podnikania na Slovensku! 🏆 🌱 Bez ľudí, našich kolegýň a kolegov, ktorí chcú meniť veci k lepšiemu, by sa však udržateľné aktivity nediali. 💚 Preto sme v Správe o udržateľnosti 2022, za ktorú sme získali od Forbes a agentúry Seesame cenu ESG Award 2024 🥈, opísali príbehy Prazdrojáčiek a Prazdrojákov, ktorí stoja za významnými a prospešnými udržateľnými aktivitami. Dvanásť osobných výpovedí plných spomienok poodhaľuje, odkiaľ môže prameniť snaha urobiť niečo užitočné pre okolie, firmu a spoločnosť.
Ak by ste sa radi inšpirovali, prečítať si ju môžete tu: https://udrzatelnost.prazdroj.sk/wp-content/uploads/2023/10/Plzensky-Prazdroj_Sprava-o-udrzatelnosti-2022.pdf

#plzenskyprazdrojslovensko #smeprazdroj #ludiazprazdroja #nabuducnost #ESGAward
Jsi absolvent/ka s chutí pro Sales? Vidíš se jako budoucí manažer/ka? Láká Tě prodej produktů, které baví svět a chceš na sobě makat a kariérně růst ve firmě, která je jedničkou na trhu?

Potom je účast v TRAINEE Sales PROGAMU jasnou volbou! Pozice najdeš na kariérních stránkách.
#ZijemePrazdroj #BudPrazdroj #kariera #absolvent
Prehlaď voľných pracovných miest
Na čo ešte čakáš? Prejdi si zoznam voľných pracovných pozícií a nájdi tú svoju.
Pridaj sa k nám a #BudPrazdroj!
VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA