Gambrinus

Gambrinus je klasický predstaviteľ českých pív s historickou tradíciou od roku 1869. Má všetky charakteristické prednosti pív varených v Plzni, ktorými sú najmä lahodne horkastá chuť, sýta farba, bohatá pena a správna rezkosť.

www.gambrinus.sk

 • Nepasterizovaná 12°

  Nepasterizovaná 12°

  Gambrinus dvanástka je trikrát chmelený ležiak z Plzne. Jeho telo je tvorené z troch druhov sladov a doplnené o horkosť z jedinej odrody chmeľu Sládek, ktorý teraz pridávame aj v poslednej fáze varenia. Vďaka plnšej chuti s vyššou chmeľovou arómou ju ocenia predovšetkým pivári, ktorí si chcú plnými dúškami užiť vyváženú chuť piva.

 • Nepasterizovaná 10°

  Nepasterizovaná 10°

  Naša najobľúbenejšia desiatka na trhu vás spoľahlivo osvieži. Pridaním chmeľu Sládek v poslednej fáze varenia sme docielili plnšiu chuť a ešte výraznejšiu chmeľovú arómu. Vychutnajte si kombináciu sviežeho, ale hutného tela s príjemnou horkosťou, ktorá nabáda k ďalšiemu dúšku.

 • Originál 10°

  Originál 10°

  Aj mimo podniku naša desiatka spoľahlivo osvieži. Naša receptúra pivárov najskôr učaruje výraznou chmeľovou vôňou a prekvapí plnšou chuťou. Pridaním chmeľu Sládek aj v poslednej fáze varenia sme docielili dokonale vyváženú kombináciu plnosti a horkosti, ktorá sa prejaví v každom dúšku.

 • Plná 12°

  Plná 12°

  Trikrát chmelený ležiak, ktorý má plnšiu chuť a skvelú piteľnosť. Jeho telo je tvorené z troch druhov sladov a vyvažuje ho horkosť z jedinej odrody chmeľu Sládek, ktorý zaručí intenzívny, ale harmonický zážitok.