Gambrinus

Gambrinus je klasický predstaviteľ českých pív s historickou tradíciou od roku 1869. Má všetky charakteristické prednosti pív varených v Plzni, ktorými sú najmä lahodne horkastá chuť, sýta farba, bohatá pena a správna rezkosť.

www.gambrinus.sk

 • Nepasterizovaná 12°

  Nepasterizovaná 12°

  Gambrinus dvanástku ocenia predovšetkým pivári, ktorí obľubujú vyváženú chuť piva. Jeho telo je tvorené z troch druhov sladov, pričom je doplnené o horkosť z jedinej odrody chmeľu Sládek, ktorý je teraz pridávaný aj v poslednej fáze varenia. Nová receptúra prichádza s ešte plnšou chuťou a intenzívnejšou chmeľovou vôňou. Skvelá piteľnosť iba zvýrazňuje dokonalý harmonický zážitok.

 • Nepasterizovaná 10°

  Nepasterizovaná 10°

  Najobľúbenejšia desiatka na trhu má teraz plnšiu chuť. Pridaním chmeľu Sládek v poslednej fáze varenia sme docielili ešte výraznejšiu chmeľovú arómu. Vyvážená kombinácia sviežeho, ale hutného tela s príjemnou horkosťou, ktorá nabáda k ďalšiemu dúšku.

 • Originál 10°

  Originál 10°

  Aj mimo podniku naša desiatka spoľahlivo osvieži. Nová receptúra pivárom najskôr učaruje výraznou chmeľovou vôňou a prekvapí plnšou chuťou. Pridaním chmeľu Sládek aj v poslednej fáze varenia sme docielili dokonale vyváženú kombináciu plnosti a horkosti, ktorá sa prejaví v každom dúšku.

 • Plná 12°

  Plná 12°

  Plnosť tela, ktoré je tvorené z troch druhov sladov, sa v každom napití spája s vyváženou horkosťou z jedinej odrody chmeľu Sládek. Tento harmonický plzeňský ležiak je známy pre svoju intenzívnu chuť a dobrú piteľnosť.