Gambrinus

Gambrinus je klasický predstaviteľ českých pív s historickou tradíciou od roku 1869. Má všetky charakteristické prednosti pív varených v Plzni, ktorými sú najmä lahodne horkastá chuť, sýta farba, bohatá pena a správna rezkosť.

www.gambrinus.sk

 • Nepasterizovaná 12°

  Nepasterizovaná 12°

  Naša dvanástka má plné telo, ktoré tvoria tri druhy sladu. Slad plzenského typu z vlastnej sladovne a tiež slad karamelový a pražený vytvárajú intenzívnu plnosť tohto ležiaka, ktorú vyvažuje horkosť tvorená z jedinej odrody chmeľu Sládek. Výsledná harmónia chuti je intenzívna, ale harmonická, násilne nepretrvávajúca.

 • Nepasterizovaná 10°

  Nepasterizovaná 10°

  Desiatka má byť príjemne horká a má zahnať smäd. Tri druhy sladu a dve odrody českého chmeľu, konkrétne Sládek a Žatecký poloraný červeňák, vytvárajú krásne vyváženú kombináciu sviežeho, ale hutného tela a príjemnej horkosti, ktorá nabáda na ďalší dúšok.

 • Originál 10°

  Originál 10°

  Aj mimo krčmy naša desiatka spoľahlivo osvieži. V každej várke vyvažujeme správny pomer vlastného českého sladu a chmeľovej odrody Sládek, aby chutila rovnako od prvého do posledného dúšku a nabádala ešte sa napiť.

 • Plná 12°

  Plná 12°

  Plnosť aj horkosť tohto ležiaka sa stretajú blízko stredu chuťovej stupnice. Napriek tomu, že má plné telo vďaka vlastnému sladu z plzenskej sladovne, jeho plnosť sa spája v každom dúšku s príjemnou horkosťou a neuberá mu na piteľnosti.