Birell

Nealkoholické pivo a radlery Birell sa stali plnohodnotným variantom osvieženia pre ľudí žijúcich aktívnym životným štýlom. Nie je nič lepšie ako chuť, za ktorou stoja prírodné suroviny a tradičná výroba. Tajomstvo jedinečnej chuti Birellu tkvie v jeho príprave a v špeciálne vyšľachtenom kmeni pivovarských kvasiniek. Vďaka nim sa Birell pripravuje v neskrátenom výrobnom procese, rovnakom ako poznáme pri klasickom pive. Kvalitu Birellu každoročne oceňujú aj experti na prestížnych svetových aj domácich pivných súťažiach.

www.birell.sk

 • Birell Active Pomelo & Grep s kofeínom

  Birell Active Pomelo & Grep s kofeínom

  Mimoriadne obľúbený Birell Pomelo & Grep tentoraz prináša v rade Active okrem skvelej chute aj benefit navyše. Okrem vitamínu C a vitamínu B6, ktorý prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, je obohatený o kofeín. Nápoj obsahuje 10 mg kofeínu na 100 ml, teda 50 mg v jednej pollitrovej plechovke, čo je množstvo, ktoré zodpovedá približne polovici šálky espressa. Horkosť chmeľu doplnená o vyvážený pomer sladkého pomela a príjemne horkastého grepu sa skvelo hodí ako osvieženie počas pracovného dňa alebo pri štúdiu.

 • Birell Active Limetka & Citrón (o 30 % menej cukru)

  Birell Active Limetka & Citrón (o 30 % menej cukru)

  Osvieženie na druhú? Presne tak by sa dala opísať mimoriadne šťavnatá kombinácia limetky a citróna, ktorá je ako stvorená pre milovníkov citrusov! Príjemne kyslá chuť citróna a limetky spolu so zníženým obsahom cukru ponúka maximálne osvieženie, či ste v práci, na výlete alebo chcete uhasiť smäd.

 • Birell Active Mango & Citrón (o 30 % menej cukru)

  Birell Active Mango & Citrón (o 30 % menej cukru)

  Najobľúbenejšia príchuť limitovanej edície Birell 2023 pokračuje ako súčasť inovatívneho radu Birell Active! Exotické sladké mango v kombinácii so sviežim kyslým citrónom vás po prvom dúšku prenesú priamo do tropického raja. Spoločne v harmonickom kontraste vytvárajú osviežujúci nápoj s nižším obsahom cukru, ku ktorému sa budete vracať bez ohľadu na to, či si dávate pozor na kalórie alebo nie.

 • Birell Active Čučoriedka & Acai s kofeínom

  Birell Active Čučoriedka & Acai s kofeínom

  Originálne spojenie sladkých čučoriedok a exotického acai vytvárajú jedinečnú kombináciu chutí. Osviežujúci nealkoholický nápoj s jemnými sladkokyslými tónmi je obohatený o kofeín a vitamín B6, ktorý prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Nápoj obsahuje 10 mg kofeínu na 100 ml, teda 50 mg v jednej pollitrovej plechovke, čo je množstvo, ktoré zodpovedá približne polovici šálky espressa. Doprajte si ho napríklad po jedle alebo kedykoľvek počas dňa.

 • Birell Active Citrus mix & Guarana s kofeínom

  Birell Active Citrus mix & Guarana s kofeínom

  Máte náročný deň v práci? Kyslosť citrusov a príjemná horkosť guarany vytvárajú osviežujúcu a stimulujúcu harmóniu exotických chutí. Nápoj obsahuje 10 mg kofeínu na 100 ml, teda 50 mg v jednej pollitrovej plechovke, čo je množstvo, ktoré zodpovedá približne polovici šálky espressa. K zníženiu miery únavy a vyčerpania prispieva v nápoji obsiahnutý vitamín B6.

 • Birell Svetlý

  Birell Svetlý

  Birell Svetlý je k chuti svetlého alkoholického piva iba na krok blízko! Pre jeho plnú chuť sa podielom karamelového sladu nešetrilo a chmeľ Sládek zaisťuje jeho výraznú arómu. Navyše sa namiesto procesu infúzie používa rmutovanie. Čo viac dodať? Birell Svetlý s chuťou bohatou na chmeľ a slad oslní aj tých najskúsenejších pivárov.

 • Birell Štýlu IPA

  Birell Štýlu IPA

  Birell Štýlu IPA je nealkoholické pivo, ktorého chuť je inšpirovaná pivami štýlu IPA. Vychutnajte si jeho typickú ľahkú osviežujúcu chuť s náznakom citrusovej arómy získanou vďaka studenému chmeleniu odrodou chmeľu Citra.

 • Birell Za studena chmelený

  Birell Za studena chmelený

  Nechajte sa prekvapiť bohatou chuťou Birellu Za studena chmelený, ktorý je chuťovým zážitkom pre všetkých milovníkov piva. Typickú plnosť inšpirovanú českým ležiakom získava použitím niekoľkých druhov sladov. Kvalitný český chmeľ mu dáva výraznejšiu, ale veľmi príjemnú horkosť. Tú dopĺňa jemná chmeľová aróma dosiahnutá procesom studeného chmelenia. Vďaka harmonickému zladeniu všetkých chutí sa skvele pije a láka k ďalšiemu dúšku.

 • Birell Citrón & Mäta

  Birell Citrón & Mäta

  Slnkom zaliate dni vám vie ešte viac spríjemniť osviežujúca kombinácia šťavnatých citrónov a voňavej mäty. Tieto svieže chute sa ideálne dopĺňajú v novom nealkoholickom radleri od Birellu Citrón & Mäta. V roku 2022 si táto príchuť odniesla zlatú korunku v súťaži Slovenská pivná korunka, kde bola vyhlásená za najlepší nealkoholický radler. Osviežujúca letná novinka s jemným náznakom horkosti nealkoholického piva Birell je bez konzervantov a umelých farbív, navyše obohatená o vitamín C, B5 a B6.

 • Birell Pomelo & Grep

  Birell Pomelo & Grep

  Birell Pomelo & Grep je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického piva Birell, v ktorom je príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer sladkej chuti pomela a horkej chuti grepu. Jeho kvalitu oceňujú nielen spotrebitelia, ale aj porota zložená z pivných expertov v súťaži Slovenská pivná korunka. Birell Pomelo & Grep získal zlaté korunky opakovane ako najlepší nealkoholický radler. Obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C. Taktiež je bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • Birell Malina & Limetka

  Birell Malina & Limetka

  Birell Malina & Limetka je miešaný nápoj so sviežou príchuťou ovocia, ktorý si uchováva všetky prednosti výnimočného nealkoholického piva Birell. Horkosť svetlého piva majstrovsky dopĺňa vyvážený pomer šťavnatej, osviežujúcej limetky a vône čerstvých malín. Birell Malina & Limetka obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C a je taktiež bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • Birell Polotmavý - Citrón

  Birell Polotmavý - Citrón

  Birell Polotmavý - Citrón je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického polotmavého piva Birell, v ktorom je sladkosť karamelu a príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer šťavnatých citrónov. Obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C. Je tiež bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • Birell Višňa & Černica

  Birell Višňa & Černica

  Vyskúšajte osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického piva Birell. Jedinečná chuť Birellu Višňa & Černica ulahodí práve spotrebiteľom, ktorí radi ochutnávajú niečo nové a netradičné. Príchuť višne a černice sa navzájom skvele dopĺňa a vytvára výraznú, ľahko zapamätateľnú chuť. Rovnako ako súčasné nápoje Birell je aj tento bez umelých farbív a konzervantov.