Birell

Nealkoholické pivo a nealkoholické radlery Birell sa stali plnohodnotným variantom nealkoholického osvieženia pre ľudí, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl. Nie je nič lepšie ako chuť, za ktorou stoja prírodné suroviny a tradičná výroba. Tajomstvo jedinečnej chuti Birellu tkvie v jeho príprave a v špeciálne vyšľachtenom kmeni pivovarských kvasiniek. Vďaka nim sa Birell pripravuje v neskrátenom výrobnom procese, rovnakom ako poznáme pri klasickom pive. Kvalitu Birellu každoročne oceňujú aj experti na prestížnych svetových aj domácich pivných súťažiach.

www.birell.sk

 • Birell svetlý s vylepšenou receptúrou

  Birell svetlý s vylepšenou receptúrou

  Vylepšený Birell Svetlý je od teraz ešte bližšie k chuti skutočného svetlého alkoholického piva! Obsahuje vyšší podiel karamelového sladu pre plnšiu chuť. Na konci varenia pridávame chmeľ Sládek, ktorý zaistí výraznejšiu arómu a novo využívame proces rmutovania namiesto infúzie. Podčiarknuté sčítané, vylepšený Birell Svetlý s chuťou bohatšou na chmeľ a slad oslní aj tých najskúsenejších pivárov.

 • Štýlu IPA

  Štýlu IPA

  Birell ŠTÝLU IPA je nealkoholické pivo, ktorého chuť je inšpirovaná pivami štýlu IPA. Vychutnajte si jeho typickú ľahkú osviežujúcu chuť s náznakom citrusovej arómy získanou vďaka studenému chmeleniu odrodou chmeľa Citra.

 • Za Studena Chmelený

  Za Studena Chmelený

  Nechajte sa prekvapiť bohatou chuťou novinky Birell Za Studena Chmelený, ktorý je chuťovým zážitkom pre všetkých milovníkov piva. Typickú plnosť inšpirovanú českým ležiakom získava použitím niekoľkých druhov sladov. Kvalitný český chmeľ mu dáva výraznejšiu, ale veľmi príjemnú horkosť. Tú dopĺňa jemná chmeľová aróma dosiahnutá procesom studeného chmelenia. Vďaka harmonickému zladeniu všetkých chutí je skvele piteľný a láka k ďalšiemu dúšku.

 • Birell Citrón & Mäta

  Birell Citrón & Mäta

  Slnkom zaliate dni vám vie ešte viac spríjemniť osviežujúca kombinácia šťavnatých citrónov a voňavej mäty. Tieto svieže chute sa ideálne dopĺňajú v novom nealkoholickom radleri od Birellu Citrón & Mäta. Osviežujúca letná novinka s jemným náznakom horkosti nealkoholického piva Birell je bez konzervantov a umelých farbív, navyše obohatená o vitamín C, B5 a B6.

 • Birell pomelo & grep

  Birell pomelo & grep

  Birell pomelo & grep je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického piva Birell, v ktorom je príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer sladkej chuti pomela a horkej chuti grepu. Jeho kvalitu oceňujú nielen spotrebitelia, ale aj porota zložená z pivných expertov v súťaži Slovenská pivná korunka. Birell pomelo & grep získal tento rok už tretiu zlatú korunku v rade po sebe ako najlepší nealkoholický radler. Birell pomelo & grep obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C a navyše je bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • Birell Červený Pomaranč

  Birell Červený Pomaranč

  Novinka Birell Červený Pomaranč v sebe spája jemnú horkosť nealkoholického piva s výraznou a sviežou cuťou červeného pomaranča. Aj tento variant je bez konzervantov a umelých farbív. Má znížené množstvo cukru a obsahuje vitamíny C, B5 a B6.

 • Birell limetka & malina

  Birell limetka & malina

  Birell limetka & malina je miešaný nápoj so sviežou príchuťou ovocia, ktorý si uchováva všetky prednosti výnimočného nealkoholického piva Birell. Horkosť svetlého piva majstrovsky dopĺňa vyvážený pomer šťavnatej, osviežujúcej limetky a vône čerstvých malín. Birell limetka & malina obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C a navyše je bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • Birell Hrozno

  Birell Hrozno

  Príchuť Hrozno je inšpirovaná tradičnými hroznovými limonádami, ktoré sa na Slovensku tešia veľmi veľkej obľube. Do nealkoholického piva sme pridali šťavu z bieleho a červeného hrozna a dosiahli tak vyváženú sladkosť a osviežujúcu chuť. Rovnako ako všetky ostatné Birelly je bez konzervantov a umelých farbív. Obsahuje vitamíny B5 a B6.

 • Birell polotmavý - citrón

  Birell polotmavý - citrón

  Polotmavý - citrón je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického polotmavého piva Birell, v ktorom je sladkosť karamelu a príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer šťavnatých citrónov. Birell polotmavý - citrón obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C a navyše je bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • Citronáda

  Citronáda

  Ponorte sa do jemne kyslej chute šťavnatých citrónov bez chémie, farbív a konzervantov. Ochutnajte Citronádu od Birellu! Nová osviežujúca klasika uhasí aj ten najväčší smäd, a naviac sa pýši nízkym obsahom cukru. Nevaríme z vody, varíme z nealkoholického piva.

 • Baza

  Baza

  Nechajte sa omámiť vôňou bazového kvetu a ochutnajte novú osviežujúcu Bazu od Birellu. Je bez chemických konzervantov a farbív, a naviac s nízkym obsahom cukru. Ako stvorená pre dlhé letné dni! Nevaríme z vody, varíme z nealkoholického piva.

 • Cola od Birellu

  Cola od Birellu

  Objavte novú Colu od Birellu, osviežujúci nápoj s príjemnou sladšou chuťou, ktorá skvelo dopĺňa náznak horkosti. Typickú chuť jej dodáva kolový oriešok. Cola od Birellu má iba 5,1 g cukru na 100 ml a neobsahuje žiadne konzervanty, umelé sladidlá ani farbivá. 

 • Ľadový čaj

  Ľadový čaj

  Plná a aromatická chuť zeleného čaju, ktorú harmonicky dopĺňa šťavnatá broskyňa. Vyskúšajte nový Birell s príchuťou Ľadový čaj s broskyňou. Je bez chemických konzervantov a farbív, a naviac s nízkym obsahom cukru. Nevaríme z vody, varíme z nealkoholického piva.

 • Birell zelený jačmeň

  Birell zelený jačmeň

  Birell zelený jačmeň je osviežujúci nápoj na báze svetlého nealkoholického piva Birell. Tento špeciál je výnimočný hlavne vďaka prítomnosti zeleného jačmeňa, ktorý sa v posledných rokoch stáva symbolom zdravého životného štýlu a je nazývaný superpotravinou. Výsledkom je viac horké nealko pivo s výraznejšou pivnou chuťou a vôňou zeleného jačmeňa. Aj Birell zelený jačmeň sa vyrába z čisto prírodných surovín, neobsahuje žiadne konzervanty či umelé farbivá a v porovnaní so sladenými nealko nápojmi má nižšiu energetickú hodnotu.

 • Birell polotmavý

  Birell polotmavý

  Birell polotmavý v sebe spája charakteristickú pivnú horkosť Birellu svetlého s karamelovými tónmi praženého sladu, ktorý je typický pre sladšie tmavé pivá. Rovnako ako Birell svetlý je aj Birell polotmavý vyrobený pomocou špeciálne vyšľachtených kvasiniek, vďaka ktorým prechádza rovnakým procesom varenia ako klasické pivo. Birell polotmavý je bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.