Birell

Nealkoholické pivo a radlery Birell sa stali plnohodnotným variantom osvieženia pre ľudí žijúcich aktívnym životným štýlom. Nie je nič lepšie ako chuť, za ktorou stoja prírodné suroviny a tradičná výroba. Tajomstvo jedinečnej chuti Birellu tkvie v jeho príprave a v špeciálne vyšľachtenom kmeni pivovarských kvasiniek. Vďaka nim sa Birell pripravuje v neskrátenom výrobnom procese, rovnakom ako poznáme pri klasickom pive. Kvalitu Birellu každoročne oceňujú aj experti na prestížnych svetových aj domácich pivných súťažiach.

www.birell.sk

 • BIRELL Svetlý

  BIRELL Svetlý

  Birell Svetlý je k chuti svetlého alkoholického piva iba na krok blízko! Pre jeho plnú chuť sa podielom karamelového sladu nešetrilo a chmeľ Sládek zaisťuje jeho výraznú arómu. Navyše sa namiesto procesu infúzie používa rmutovanie. Čo viac dodať? Birell Svetlý s chuťou bohatou na chmeľ a slad oslní aj tých najskúsenejších pivárov.

 • BIRELL Štýlu IPA

  BIRELL Štýlu IPA

  Birell Štýlu IPA je nealkoholické pivo, ktorého chuť je inšpirovaná pivami štýlu IPA. Vychutnajte si jeho typickú ľahkú osviežujúcu chuť s náznakom citrusovej arómy získanou vďaka studenému chmeleniu odrodou chmeľu Citra.

 • BIRELL Za Studena Chmelený

  BIRELL Za Studena Chmelený

  Nechajte sa prekvapiť bohatou chuťou Birellu Za Studena Chmelený, ktorý je chuťovým zážitkom pre všetkých milovníkov piva. Typickú plnosť inšpirovanú českým ležiakom získava použitím niekoľkých druhov sladov. Kvalitný český chmeľ mu dáva výraznejšiu, ale veľmi príjemnú horkosť. Tú dopĺňa jemná chmeľová aróma dosiahnutá procesom studeného chmelenia. Vďaka harmonickému zladeniu všetkých chutí sa skvele pije a láka k ďalšiemu dúšku.

 • BIRELL Citrón & Mäta

  BIRELL Citrón & Mäta

  Slnkom zaliate dni vám vie ešte viac spríjemniť osviežujúca kombinácia šťavnatých citrónov a voňavej mäty. Tieto svieže chute sa ideálne dopĺňajú v novom nealkoholickom radleri od Birellu Citrón & Mäta. Tento rok si táto príchuť odniesla zlatú korunku v súťaži Slovenská pivná korunka, kde bola vyhlásená za najlepší nealkoholický radler. Osviežujúca letná novinka s jemným náznakom horkosti nealkoholického piva Birell je bez konzervantov a umelých farbív, navyše obohatená o vitamín C, B5 a B6.

 • BIRELL Pomelo & Grep

  BIRELL Pomelo & Grep

  Birell Pomelo & Grep je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického piva Birell, v ktorom je príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer sladkej chuti pomela a horkej chuti grepu. Jeho kvalitu oceňujú nielen spotrebitelia, ale aj porota zložená z pivných expertov v súťaži Slovenská pivná korunka. Birell Pomelo & Grep získal už tri zlaté korunky v rade po sebe ako najlepší nealkoholický radler. Obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C. Taktiež je bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • BIRELL Červený Pomaranč

  BIRELL Červený Pomaranč

  Novinka Birell Červený Pomaranč v sebe spája jemnú horkosť nealkoholického piva s výraznou a sviežou chuťou červeného pomaranča. Aj tento variant je bez konzervantov a umelých farbív. Navyše obsahuje vitamíny C, B5 a B6.

 • BIRELL Limetka & Malina

  BIRELL Limetka & Malina

  Birell Limetka & Malina je miešaný nápoj so sviežou príchuťou ovocia, ktorý si uchováva všetky prednosti výnimočného nealkoholického piva Birell. Horkosť svetlého piva majstrovsky dopĺňa vyvážený pomer šťavnatej, osviežujúcej limetky a vône čerstvých malín. Birell Limetka & Malina obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C a je taktiež bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • BIRELL Polotmavý - Citrón

  BIRELL Polotmavý - Citrón

  Birell Polotmavý - Citrón je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického polotmavého piva Birell, v ktorom je sladkosť karamelu a príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer šťavnatých citrónov. Obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C. Je tiež bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • BIRELL Polotmavý

  BIRELL Polotmavý

  Birell Polotmavý v sebe spája charakteristickú pivnú horkosť Birellu Svetlého s karamelovými tónmi praženého sladu, ktorý je typický pre sladšie tmavé pivá. Rovnako ako Birell Svetlý je aj Birell Polotmavý vyrobený pomocou špeciálne vyšľachtených kvasiniek, vďaka ktorým prechádza rovnakým procesom varenia ako klasické pivo. Birell Polotmavý je bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • BIRELL Višňa & Černica

  BIRELL Višňa & Černica

  Vyskúšajte novú limitovanú edíciu miešaných nápojov na báze nealkoholického piva Birell. Jedinečná chuť Birellu Višňa & Černica je na trhu úplnou novinkou. Ulahodí práve spotrebiteľom, ktorí radi ochutnávajú niečo nové a netradičné. Príchuť višne a černice sa navzájom skvele dopĺňa a vytvára výraznú, ľahko zapamätateľnú chuť. Rovnako ako súčasné nápoje Birell je aj tento bez umelých farbív a konzervantov.