Birell

Nealkoholické pivo a nealkoholické radlery Birell sa stali plnohodnotným variantom nealkoholického osvieženia pre ľudí, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl. Nie je nič lepšie ako chuť, za ktorou stoja prírodné suroviny a tradičná výroba. Tajomstvo jedinečnej chuti Birellu tkvie v jeho príprave a v špeciálne vyšľachtenom kmeni pivovarských kvasiniek. Vďaka nim sa Birell pripravuje v neskrátenom výrobnom procese, rovnakom ako poznáme pri klasickom pive. Kvalitu Birellu každoročne oceňujú aj experti na prestížnych svetových aj domácich pivných súťažiach.

www.birell.sk

 • Birell limetka & malina

  Birell limetka & malina

  Birell limetka & malina je miešaný nápoj so sviežou príchuťou ovocia, ktorý si uchováva všetky prednosti výnimočného nealkoholického piva Birell. Horkosť svetlého piva majstrovsky dopĺňa vyvážený pomer šťavnatej, osviežujúcej limetky a vône čerstvých malín. Birell limetka & malina obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C a navyše je bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • Birell zelený jačmeň

  Birell zelený jačmeň

  Birell zelený jačmeň je osviežujúci nápoj na báze svetlého nealkoholického piva Birell. Tento špeciál je výnimočný hlavne vďaka prítomnosti zeleného jačmeňa, ktorý sa v posledných rokoch stáva symbolom zdravého životného štýlu a je nazývaný superpotravinou. Výsledkom je viac horké nealko pivo s výraznejšou pivnou chuťou a vôňou zeleného jačmeňa. Aj Birell zelený jačmeň sa vyrába z čisto prírodných surovín, neobsahuje žiadne konzervanty či umelé farbivá a v porovnaní so sladenými nealko nápojmi má nižšiu energetickú hodnotu.

 • Birell svetlý

  Birell svetlý

  Vychutnajte si dúšok víťazného svetlého nealkoholického piva Birell, ktorý v tohtoročnej Slovenskej pivnej korunke opäť obhájil zlatú korunku. Tajomstvo výroby Birellu je v špeciálne vyšľachtenom kmeni pivovarských kvasiniek, ktoré sa pri jeho výrobe používajú. Vďaka nim sa Birell pripravuje v neskrátenom výrobnom procese, rovnakom ako poznáme pri klasickom pive. Neprechádza žiadnymi chemickými ani fyzikálnymi úpravami a výsledkom je dokonalá plná, príjemná horká chuť piva. Kvalitná voda, jačmeň upravený vo vlastných sladovniach a žatecký chmeľ dodávajú Birellu chuť bez kompromisov.

 • Birell polotmavý

  Birell polotmavý

  Birell polotmavý v sebe spája charakteristickú pivnú horkosť Birellu svetlého s karamelovými tónmi praženého sladu, ktorý je typický pre sladšie tmavé pivá. Rovnako ako Birell svetlý je aj Birell polotmavý vyrobený pomocou špeciálne vyšľachtených kvasiniek, vďaka ktorým prechádza rovnakým procesom varenia ako klasické pivo. Birell polotmavý je bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • Birell pomelo & grep

  Birell pomelo & grep

  Birell pomelo & grep je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického piva Birell, v ktorom je príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer sladkej chuti pomela a horkej chuti grepu. Jeho kvalitu oceňujú nielen spotrebitelia, ale aj porota zložená z pivných expertov v súťaži Slovenská pivná korunka. Birell pomelo & grep získal tento rok už tretiu zlatú korunku v rade po sebe ako najlepší nealkoholický radler. Birell pomelo & grep obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C a navyše je bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • Birell polotmavý - citrón

  Birell polotmavý - citrón

  Polotmavý - citrón je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického polotmavého piva Birell, v ktorom je sladkosť karamelu a príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer šťavnatých citrónov. Birell polotmavý - citrón obsahuje až 7,5 % dennej odporúčanej dávky vitamínov B5, B6 a C a navyše je bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel.

 • Botanicals jablko

  Botanicals jablko

  Objavte kúzlo prírodného osvieženia s chuťou, ktorá sa rozvíja od prvého dúšku. Nealkoholické nápoje Birell Botanicals vyrábame na základe tajnej receptúry a behom procesu varenia nechávame všetky prírodné ingredience 19 dní v pokoji zrieť. Nová varianta prekvapí plnou chuťou osviežujúceho jablká a aromatického zázvoru doplnenú voňavým harmančekom.

 • Botanicals zelený čaj

  Botanicals zelený čaj

  Objavte kúzlo prírodného osvieženia s chuťou, ktorá sa rozvíja od prvého dúšku. Nealkoholické nápoje Birell Botanicals vyrábame na základe tajnej receptúry a behom procesu varenia nechávame všetky prírodné ingredience 19 dní v pokoji zrieť. Osviežte sa chuťou jemne horkastého zeleného čaju a voňavého jazmínu doplnenú bergamotom.

 • Botanicals bazový kvet

  Botanicals bazový kvet

  Objavte kúzlo prírodného osvieženia s chuťou, ktorá sa rozvíja od prvého dúšku. Nealkoholické nápoje Birell Botanicals vyrábame na základe tajnej receptúry a behom procesu varenia nechávame všetky prírodné ingredience 19 dní v pokoji zrieť. Osviežte sa mierne sladkastou chuťou voňavého bazového kvetu s aromatickým tymiánom doplnenou citrónom.