Radegast

Radegast patrí k najobľúbenejším pivám v Českej republike, ktoré je typické svojou horkosťou. Prvá várka uzrela svetlo sveta 3. decembra 1970 v pivovare v Nošoviciach, kde sa varí z tých najkvalitnejších pivovarských surovín z Moravy. Toto výnimočne horké pivo oslovuje milovníkov piva naprieč celým Slovenskom a získava svojich verných priaznivcov.

www.radegast.sk

 • RATAR

  RATAR

  Nový Radegast RATAR dozrel v jedinečný ležiak s plnou chuťou, ktorý vyniká unikátnou horkosťou. Radegast RATAR ponúka plnú chuť a mimoriadnu horkosť (43 IBU), vďaka prémiovému chmeľu Polaris posúva osvieženie z tohto výčapného ležiaka na výnimočný chlapský zážitok! Jeho názov sa inšpiroval kmeňom Ratarov, ktorých najvyšším bohom bol práve Radegast. Obsah alkoholu je 4,5 %.

 • RYZE HOŘKÁ 12°

  RYZE HOŘKÁ 12°

  Radegast Ryze Hořká 12 je trikrát chmelený prémiový svetlý ležiak s 5,1 % obsahom alkoholu, ktorý vyniká plnou horkou chuťou (36 IBU) a výraznou chmeľovou arómou. Varí sa z troch vybraných druhov moravského chmeľu. Okrem odrôd Žatecký poloraný červeňák a Sládek obsahuje aj českú odrodu Žatecký pozdní, ktorá je vďaka svojej vysokej kvalite považovaná za budúcnosť českého pivovarníctva.

 • RÁZNÁ 10°

  RÁZNÁ 10°

  Radegast Rázná 10 ponúka nekompromisne horkú osviežujúcu chuť. Pri jej varení používame vybraný slad z vlastných sladovní a vyššie dávky troch odrôd najkvalitnejšieho tršického chmeľu (Žatecký poloraný červeňák, Sládek a Žatecký pozdní). Výrazná horkosť (28 IBU) je vyvážená sviežou chmeľovou arómou a plnšou chuťou, ako je u desiatok obvyklé. Obsah alkoholu je 4,1 %.