Topvar

Plná horkastá chuť piva Topvar vás presvedčí už pri prvom dúšku. Rokmi osvedčená receptúra a kvalitné prírodné suroviny vám zaručujú pravú chuť piva.

www.topvar.sk

  • Topvar 10 % svetlé výčapné pivo

    Topvar 10 % svetlé výčapné pivo

    Topvar 10 % svetlé výčapné pivo je charakteristické hlbším prekvasením s vlastnou charakteristickou esterovou vôňou, ktorá oslovuje priaznivcov piva dávajúcich prednosť pivám osobitých vlastností. Má príjemne horkastú, jemnú sladovú a chmeľovú arómu. Farba piva je svetlejšia, podčiarkujúca jeho charakter ľahšieho piva obľúbeného u mužskej ako aj ženskej časti milovníkov piva.

  • Topvar 12 % svetlý ležiak

    Topvar 12 % svetlý ležiak

    Topvar 12 % svetlý ležiak je charakteristický výraznou, ale príjemne doznievajúcou horkosťou, sladovou plnosťou a rezkosťou danou prirodzeným obsahom oxidu uhličitého. Jeho výnimočné vlastnosti – príjemne harmonická plná chuť, bohatá, trvanlivá pena, ľahká stráviteľnosť a osviežujúce účinky ho zaraďujú medzi najobľúbenejšie pivá na trhu. Na zachovanie jedinečnosti a dobrého mena značky Topvar stále vyberáme tie najkvalitnejšie suroviny a dodržujeme tradičnú receptúru. Tým je zaručená tá najvyššia kvalita piva Topvar, čoho dôkazom je aj získanie ocenenia Strieborná pivná korunka v roku 2010.