Kingswood

Kingswood je osviežujúci cider, alkoholický nápoj (4,5%) , ktorý vyrábame riadeným kvasením jablčného muštu z výhradne prírodných surovín. Je jedným z najstarších alkoholických nápojov na svete. Pri výrobe muštu, z ktorého potom cider kvasí, sa používajú špeciálne odrody jabĺk a ich správnym zmiešaním vzniká unikátna chuť cideru Kingswood.

www.kingswood.sk

 • Kingswood Originál

  Kingswood Originál

  Prírodný prémiový cider čisto z jabĺk si vás podmaní svojou šťavnatou a osviežujúcou chuťou plnou pohody. Kingswood ako jediný z bežne dostupných ciderov na Slovensku neobsahuje žiadne chemické konzervanty, umelé arómy, sladidlá alebo farbivá. Neobsahuje lepok, takže ho môžu piť aj celiatici. Najlepšie chutí na ľade alebo ľadovo vychladený.

 • Kingswood DRY

  Kingswood DRY

  Kingswood Dry je suchý cider s ľahkou a osviežujúcou chuťou zelených jabĺk. Osloví najmä tých, ktorí majú radi suché a polosladké vína. Má o 40 % menej cukru ako Kingswood Original a zároveň vyšší obsah alkoholu 5 %.

 • Kingswood ROSÉ

  Kingswood ROSÉ

  Kingswood Rosé je jablčný cider zo šťavnatých červených jabĺk. Ponúka príjemnú sladkosť a výrazne osviežujúcu chuť. Má 4,5 % alkoholu. Jeho farba poteší všetkých, ktorí svet vidia ružovo.