Frisco

Frisco je osviežujúci cider, ideálny na každú párty. Je vyrobený z jablčného muštu a ponúka 4 atraktívne príchute: brusnicu, jablko a citrón, lesné ovocie a spritz, príchuť inšpirovanú obľúbeným kokteilom. Obsahuje 4,5 % alkoholu a najlepšie chutí ľadovo vychladený alebo podávaný s ľadom.

www.friscocider.sk

 • Spritz

  Spritz

  Ochutený cider so sviežou príchuťou pomarančov doplnený jemným dotykom bylinnej horkosti. Nápoj je inšpirovaný obľúbeným letným miešaným kokteilom. K dispozícii je v dvoch baleniach – v štýlovej 0,33 l fľaši s unikátnym „twist-off“ otváraním bez potreby otvárača a v praktickej 0,33 l plechovke.

 • Lesné ovocie

  Lesné ovocie

  Ochutený cider s podmanivou chuťou a vôňou dokonale zladeného lesného ovocia. K dispozícii je v dvoch baleniach – v štýlovej 0,33 l fľaši s unikátnym „twist-off“ otváraním bez potreby otvárača a v praktickej 0,33 l plechovke.
   

 • Jablko a citrón

  Jablko a citrón

  Ochutený cider s harmonickou chuťou sladkých a šťavnatých jabĺk so sviežou citrónovou bodkou. K dispozícii je v dvoch baleniach – v štýlovej 0,33 l fľaši s unikátnym „twist-off“ otváraním bez potreby otvárača a v praktickej 0,33 l plechovke.
   

 • Brusnica

  Brusnica

  Ochutený cider so zvodnou chuťou šťavnatých sladkokyslých brusníc. K dispozícii je v dvoch baleniach – v štýlovej 0,33 l fľaši s unikátnym „twist-off“ otváraním bez potreby otvárača a v praktickej 0,33 l plechovke.