Život môže byť aj sladký! Peroni ponúkne nealko v štýle La Dolce Vita

21. 03. 2023
zivot-moze-byt-aj-sladky-peroni-ponukne-nealko-v-style-la-dolce-vita

Bratislava, 21. marca 2023 - Nielen horké, ale aj „sladké“ ako Taliansko, môže byť pivo. Obľúbený taliansky ležiak Peroni Nastro Azzurro, ktorý si vlani získal svojich priaznivcov aj na Slovensku, práve vstupuje na náš trh so svojím nealkoholickým variantom.

Peroni Nastro Azzurro 0,0 %, inšpirované vášňou a temperamentným životným štýlom La Dolce Vita, je určené prevažne pre mladých dospelých ľudí z väčších miest. Na výrobu prémiového nealko piva sa používa jačmenný slad, kukurica Nostrano Dell´isola, vysoko kvalitná pramenitá voda, zmes aromatických chmeľov a kvasnice na spodné kvasenie, ktoré sú pre značku Peroni špecifické.

„Vlani sme na slovenský trh priniesli prémiový ležiak Peroni Nastro Azzurro. Teraz ponúkame aj jeho nealkoholický variant. Pohodu, ktorú majú možnosť zažiť na dovolenke v Taliansku, chceme dopriať aj slovenským zákazníkom, ktorí nepijú alkohol,“ hovorí Roman Trzaskalik, marketingový riaditeľ Plzeňského Prazdroja, ktorý značku Peroni na Slovensku výhradne distribuuje. Podľa jeho slov sa v lete objaví aj na niektorých kultúrnych akciách, napríklad festivaloch Grape a Bratislavský majáles.

K dispozícii bude vo vybraných reštauráciách, v hypermarketoch Tesco, Kaufland a Metro v ikonických fľašiach 0,33 l. Tie reprezentujú svetoznámu školu talianskeho dizajnu a dodávajú pivu Peroni šarm a štýl.

Peroni Nastro Azzurro 0,0 % sa bude na Slovensko – rovnako ako alkoholický variant – dovážať z Talianska. Medzi najväčšie pivné trhy, kde sa nealko Peroni aktuálne predáva, patrí Taliansko, Veľká Británia, Kanada, Austrália, Nemecko alebo Holandsko.