Unikátna novinka na slovenskom pivnom trhu: Osvieženie inšpirované Karibikom

06. 04. 2021
unikatna-novinka-na-slovenskom-pivnom-trhu-osviezenie-inspirovane-karibikom

Bratislava 6. apríl 2021 – Slovenský pivný trh osviežila netradičná novinka inšpirovaná Karibikom. Reč je o prémiovom pive Captain Jack z portfólia Plzeňského Prazdroja Slovensko, ktorý sládkovia uvarili podľa špeciálne vyvinutej receptúry. Na pulty predajní prichádza tento pirát medzi pivami hneď v dvoch variantoch, ktorých chuť dotvára prírodná aróma bylín či dokonale vyladené citrusové tóny.

Plzeňský Prazdroj Slovensko opäť prepisuje slovenskú pivnú mapu. Tento raz prichádza s prémiovou novinkou, ktorá je určená najmä tím, ktorí hľadajú spestrenie v tradičnej pivnej ponuke a preferujú menej horké chute alebo skôr siahajú po miešaných nápojoch. Rozšírením tradičného pivného portfólia touto inovatívnou novinkou spoločnosť reaguje na neustále sa zvyšujúci dopyt spotrebiteľov po nových pivných štýloch a príchutiach a upevňuje si tak pozíciu lídra v segmente prémiových pív.

Chuťový zážitok spotrebiteľov obohatia hneď dva varianty. Prvý z nich, Captain Jack ORIGINAL, je charakteristický jemnou korenistou arómou vyváženou citrusovými tónmi. Pre tých, ktorí radi experimentujú, je tu Captain Jack CUBA LIBRE, inšpirovaný známym karibským kokteilom Cuba Libre s vyladenou kombináciou chutí piva a obľúbeného miešaného nápoja. Drink chutí najlepšie vychladený a s plátkom limetky alebo citrónu pre ešte sviežejšiu chuť.

Jedinečná chuť prírodného produktu

Novinka Captain Jack s vyššou stupňovitosťou je vyrobená výlučne z prírodných surovín, bez obsahu umelých farbív a konzervantov. „Captain Jack je výnimočný osviežujúci nápoj varený na základe špeciálne vyvinutej receptúry, ktorá nemá obdobu v žiadnom inom pive z doterajšej ponuky spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko. Ide o špeciálny ležiak s nižšou horkosťou, pričom jeho jedinečnú chuť dotvára prírodná aróma z bylín, ktorá sa dodáva v záverečných fázach výroby,“ vysvetľuje Ján Píry, sládok Plzeňského Prazdroja Slovensko s tým, že základom oboch variantov Captain Jack je pivo varené metódou spodného kvasenia s použitím jačmenného sladu.

Captain Jack je určený všetkým dospelým, ktorí chcú svoju grilovačku, oddych pri vode či domáce stretnutia spestriť niečím výnimočným. „Cieľom spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko je prinášať na slovenský trh kvalitné produkty s vynikajúcou chuťou a inovovať naše portfólio netradičnými príchuťami. Neustále preto sledujeme trendy na slovenskom trhu, ale aj vo svete tak, aby sme našim spotrebiteľom prinášali také portfólio produktov, ktoré vyjde v ústrety ich preferenciám. A práve v segmente ochutených pivných špeciálov vidíme trend rastu nielen vo svete, ale aj na domácom trhu,“ vysvetľuje Zuzana Imrichová, produktová manažérka značky Captain Jack.

Captain Jack je na Slovensku dostupný v sklenených fľašiach s objemom v 330 ml. Zákazníci sa môžu tešiť na ochutnávky či netradičnejší online sampling, ktorým spoločnosť zohľadnila aktuálnu pandemickú situáciu. Súčasťou podpory produktov budú aj stojany a POS materiály v obchodoch. „Novinka bude taktiež komunikovaná v televízii prostredníctvom televízneho spotu v párty štýle s chytľavou hudbou. Spotrebitelia sa v spote zoznámia s papagájom Captain Jackom, ktorý je symbolom značky a  diváka celým spotom prevedie. Podpora bude aj v digitálnych médiách, ktoré sú obľúbené najmä u modernej generácie našich spotrebiteľov,“ dodáva Zuzana Imrichová.