S chuťou dať zo seba to najlepšie prichádza do slovenského hokeja Pilsner Urquell

06. 02. 2019
s-chutou-dat-zo-seba-to-najlepsie-prichadza-do-slovenskeho-hokeja-pilsner-urquell

Bratislava 6. februára 2019 – Vášeň, vytrvalosť a pevné odhodlanie pre dosiahnutie vytýčeného cieľa. To sú tie najcennejšie hodnoty, ktoré spoločne zdieľajú Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) a prémiová značka piva Pilsner Urquell. Aj preto bude tento výnimočný ležiak tým správnym a silným partnerom slovenského hokeja. Spoločné partnerstvo uzatvárajú v roku, kedy Slovensko bude hostiť Majstrovstvá sveta v hokeji, a to na nasledujúce 3 sezóny.

„Hokej je športom číslo jeden a srdcovou záležitosťou väčšiny Slovákov. Jeho podpora silným partnerom, akým je práve naša značka Pilsner Urquell, ktorá si získava čím ďalej väčšiu obľubu u slovenských spotrebiteľov, je krokom správnym smerom, keďže spolu so SZĽH zdieľame rovnaké hodnoty a ideály,“ uviedol národný manažér predaja Plzeňského Prazdroja Slovensko Miroslav Urban.

Slovenský zväz ide na šampionát ako jeden tím s pevnou vierou, že sa bude prezentovať dobrými výkonmi. „Som veľmi rád, že sme dostali od značky Pilsner Urquell dôveru a náš zväz bude mať partnera s menom, ktoré má váhu  nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Verím, že aj vďaka nemu sa nám podarí úspešne čeliť výzvam, pred ktorými stojíme. Zároveň nás teší, že značka okrem tímu nezabúda ani na fanúšikov, ktorí sú pevnou súčasťou hokeja a chce im byť aktívnym partnerom,“ uviedol pri podpise zmluvy riaditeľ marketingu Slovenského zväzu ľadového hokeja Vladimír Janček.

Každý z partnerov do tímu prináša unikátny kúsok seba a inak to nie je ani pri Pilsner Urquell. „Už od roku 1842 vytrvalo kráčame po svojej ceste, na ktorej ostávame verní svojim ideálom. Do nášho úsilia vždy vkladáme okrem umu aj srdce, veď inak by to nešlo. Preto pripíjame na všetkých, ktorí majú rovnakú chuť dať zo seba to najlepšie,“ dodal za partnera Miroslav Urban.

Značka Pilsner Urquell sa chce s aktivitami SZĽH spájať dlhodobo. Zmluvu o spolupráci podpísali na tri roky, a to symbolicky pred domácim turnajom Kaufland Cup. Práve počas neho budú mať fanúšikovia po prvý raz možnosť zdieľať emócie so svojím tímom s príchuťou Pilsner Urquell a pripravené sú pre nich v rámci tohtoročnej sezóny aj ďalšie aktivity. Prémiový ležiak si budú môcť milovníci hokeja vychutnať aj počas hokejových majstrovstiev, a to v piatich fan-zónach po celom Slovensku.

Pilsner Urquell SZĽH