Kde sa pivo varí, tam sa dobre darí

Naším poslaním je prinášať spotrebiteľom výnimočný pivný zážitok. V rámci nášho podnikania je pre nás dôležité nielen to, čo robíme, ale aj to, ako to robíme. Vyrábať kvalitné pivá z lokálnych surovín, vytvárať pracovné príležitosti, znižovať spotrebu vody a energií, triediť a recyklovať odpad či podporovať zodpovednú konzumáciu piva. To všetko je súčasťou filozofie nášho podnikania a veríme, že aj vďaka tomuto prístupu budeme všetci napredovať k vzájomnej prosperite.

Náš pivovar stojí v meste Veľký Šariš. Je to náš domov a záleží nám na tom, ako sa darí celému regiónu. Prostredníctvom grantového program Šariš ľuďom spolu s partnerom – komunitnou nadáciou Veľký Šariš – podporujeme lokálne neziskové organizácie a dávame príležitosť na realizáciu projektov, ktoré pomôžu oblastiam udržateľnosti a kvality cestovného ruchu, revitalizácii turistických atraktivít, ktoré sú významnými symbolmi regiónu alebo podporujú tradičný východoslovenský folklór.

Pivovar Šariš aj tento rok prispeje na rozvoj prešovského regiónu sumou 16-tisíc eur

Prihlasovanie projektov sa začína 18. marca 2019 a potrvá do 30. apríla 2019 podľa pokynov v Štatúte grantového programu. Víťazné projekty budú zverejnené do 30. júna 2019.

Regrantovaných bude 15 000 € na základe výberu grantovej komisie.

1 000 € navyše získa projekt, ktorý zvíťazí vo verejnom hlasovaní vybraných projektov.

O príspevok môžu požiadať neziskové organizácie, občianske združenia, nadácie a neinvestičné fondy. Viac informácií, ako sa do programu prihlásiť, nájdete tu.

Štatút ŠARIŠ ĽUDOM

PRIHLÁSIŤ SA