Kde sa pivo varí, tam sa dobre darí

Naším poslaním je prinášať spotrebiteľom výnimočný pivný zážitok. V rámci nášho podnikania je pre nás dôležité nielen to, čo robíme, ale aj ako to robíme. Vyrábať kvalitné pivá z lokálnych surovín, vytvárať pracovné príležitosti, znižovať spotrebu vody a energií, triediť a recyklovať odpad či podporovať zodpovednú konzumáciu piva. To všetko je súčasťou filozofie nášho podnikania a veríme, že aj vďaka tomuto prístupu budeme všetci napredovať k vzájomnej prosperite.

Náš pivovar stojí v meste Veľký Šariš. Je to náš domov a záleží nám na tom, ako sa darí celému regiónu. Prostredníctvom grantového program Šariš ľuďom spoločne s partnerom komunitnou nadáciou Veľký Šariš podporujeme lokálne neziskové organizácie a dávame príležitosť na realizáciu projektov, ktoré pomôžu oblastiam zamestnanosti či turizmu.

Otvárame 16. ročník grantového programu ŠARIŠ ĽUĎOM

Náš pivovar je spätý s regiónom Šariš už viac ako 50 rokov. Sme radi, že môžeme prispievať k jeho rozvoju. Aj v tomto ročníku venujeme na rozvoj prešovského kraja 16 000 EUR. Projekty môžete prihlasovať do polnoci 20. mája 2018.

Z celkovej sumy bude 15 000 EUR pre projekty, o ktorých rozhodne grantová komisia. Zvyšných 1 000 EUR dostane projekt, ktorý zvíťazí vo verejnom hlasovaní z projektov vybraných grantovou komisiou. Hlasovanie verejnosti bude prebiehať na webových stránkach www.sarisludom.sk od 2. júla do polnoci 25. augusta 2018.

Štatút ŠARIŠ ĽUĎOM

Prihlásiť sa