Kde sa pivo varí, tam sa dobre darí

Naším poslaním je prinášať spotrebiteľom výnimočný pivný zážitok. V rámci nášho podnikania je pre nás dôležité nielen to, čo robíme, ale aj ako to robíme. Vyrábať kvalitné pivá z lokálnych surovín, vytvárať pracovné príležitosti, znižovať spotrebu vody a energií, triediť a recyklovať odpad či podporovať zodpovednú konzumáciu piva. To všetko je súčasťou filozofie nášho podnikania a veríme, že aj vďaka tomuto prístupu budeme všetci napredovať k vzájomnej prosperite.

Náš pivovar stojí v meste Veľký Šariš. Je to náš domov a záleží nám na tom, ako sa darí celému regiónu. Prostredníctvom grantového program Šariš ľuďom spoločne s partnerom komunitnou nadáciou Veľký Šariš podporujeme lokálne neziskové organizácie a dávame príležitosť na realizáciu projektov, ktoré pomôžu oblastiam zamestnanosti či turizmu.

Pivovar Šariš aj tento rok prispel na rozvoj prešovského regiónu sumou 16-tisíc eur

Jubilejný 15. ročník grantového programu Šariš ľuďom je výnimočný aj vďaka zrušeniu limitov výšky finančnej podpory. Do projektu sa prihlásilo 20 uchádzačov, peniaze si rozdelí 6 z nich. Víťazné projekty budú zamerané na spojenie regiónov Spiš – Šariš turistickou trasou, podporu Prešovského hradného maratónu, dobudovanie náučno-poznávacieho Brezovského turistického chodníka či na obnovu Hradu Šariš. Naplánované je aj obstaranie píšťal registra na rekonštrukciu Svätomikulášskeho organa aj podpora Kláštorného dňa.